Sanat Halı Antre Koleksiyonu Sahneye Çıktı

Sanat Halı 2016-2017 modelleri ile yenihalilar.com sayfalarında Sanat Halı serüvenimiz sürüyor arkadaşlar. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Sanat Halı yeni sezon koleksiyonları arasında yer alan, cıvıl cıvıl desenleri ve olağanüstü renkleri ile dikkat çeken Sanat Halı Tropi koleksiyonunu İncelemiştik. Şık ve etkileyici bir koleksiyondu, modern halı desenleri arayıpta Tropi koleksiyonunu görmeyenler var ise fikir edinmek içinde olsa göz atmalarını öneririz.

Gelelim bu sayfamızda inceleyeceğimiz Sanat Halı Antre koleksiyonuna… Sekiz farklı desenden ve 11 farklı seriden meydana gelen Antre koleksiyonu diğer Sanat Halı 2017 modelleri gibi olduça şık bir seri olarak göza çarpıyor. Mor ve leylak tonlarının ağırlıkta olduğu Antre serisinde özellikle bir kaç desen ön plana çıkıyor.

Halıya işlenen Sanat” sloganı ile tanıdığımız ardından şık desenlerine deyim yerinde ise vurulduğumuz Sanat Halı’nın en yeni koleksiyonları arasında yer alan Antre koleksiyonunda ön plana çıkan bu desenlerden biri de tahmin edebileceğiniz üzere, halk arasında sanat halı kelebek model olarakta adlandırılan kelebeklerin renkler ile birlikte uçuştuğu desenler. Antre koleksiyonunun özellike bu desenni tıpkı İnka koleksiyonunda olduğu gibi önümüzdeki bir kaç yıla damgasını vuracak nitelikte. Dikkat ederseniz Sanat Halı İnka Koleksiyonunun bu kelebek deseni halen çok tutulan halı desenleri arasında yer alıyor ve bir çok yerde rastlıyoruz.

Sanat Halı Antre koleksiyonunda diğer desenlerde oldukça etkileyici, bu desenleri sizler için hemen aşağıya yerleştirdiğimiz foto galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilir, bu güzel koleksiyon hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

SANAT HALI ANTRE KOLEKSİYONU DESENLERİ RESİMLERİ

Bir önceki yazımız olan Sanat Halı'dan Cıvıl Cıvıl Tropi Koleksiyonu başlıklı makalemizde sanat halı ve tropi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sanat Halı Antre Koleksiyonu Sahneye Çıktı Konusuna 3 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Atlas Halı’dan Şiir Gibi Yepyeni Halılar

Atlas Halı 2017 Modelleri yavaş yavaş vitrinlerde ki yerlerini alırlarken, bizlerde yenihalilar.com sayfalarına bu yepyeni desenleri taşımaya, sizleri 2017 halı...

Kapat