Salonlar İçin Şahane Duvar Kağıdı Desenleri

Duvar kağıtlarının yeniden moda olması ile birlikte salon dekorasyonlarının vazgeçilmezi hâline gelen duvar kağıtlarından bu modanın etkisi ile piyasada o kadar fazla oldu ki seçim yapmak neredeyse imkansızlaştı. İthali, yerlisi, Güney Koresi, Kuzey Koresi, Almanı, Fransızı derken kafalar iyice karıştı.

Bu sayfada olanların bir çoğu maddi imkanları olduğu halde, duvar kağıdı seçiminde kararsız kalmalarından dolayı halihazırda salonlarında duvar kağıdı göremediler muhtemelen. Belki geçtiğimiz yıl karar verdiler salonlarında en az bir duvara duvar kağıdı veya TV arkasına duvar kağıdı uygulaması yaptırmaya ancak aradan geçen bunca zamana rağmen hâlen karar veremedikleri için işi bir başka bahara ertelediler.

Şimdi yenihalilar.com’un bu sayfasında bu kararı vermenize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Foto galerimizde bir araya getirdiğimiz birbirinden şahane salon duvar kağıdı uygulamalarını beğeninize sunuyoruz. Buradaki görsellere göz atarak salonunuza seçeceğiniz duvar kağıdı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

2016 SALON DUVAR DESENLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Güney Kore 2016 Duvar Kağıdı Modelleri (Larte) başlıklı makalemizde güney kore duvar kağıdı, ithal duvar kağıdı modelleri 2016 ve kore ithal duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos’tan Yepyeni Bergama Lüks Koleksiyonu

Merinos Halı yeni sezona girmeye hazırlanırken, geçtiğimiz yılın son çeyreğinden itibaren yeni modellerini vitrine çıkarmaya başladı ki bu modeller hakikaten...

Kapat