Salon Dizaynı Mobilya Yerleşim Örnekleri

Salonlar için mobilya ve dekorasyon örnekleri resimli salon dekorasyonları salonda mobilya yerleşimi salon dizaynı…

Kuşkusuz evin dekorasyona tıka basa doyan ve buna rağmen hanımlar tarafından eksikleri olduğu savunulan, ama ev ahalisi tarafından yüzü bir türlü görülemeyen, sadece misafilere açık tek alanı salonlardır. Efsane gibidir salonlar, hep olduğundan söz edilir, ancak ev halkı bir türlü giremez.

Mobilyası, perdesi, duvar kağıtları hepsi ayrı bir itina ile hiç bir masraftan kaçınılmayarak seçilir. Herşeyin en iyisi salonlar içindir. Bazı hanımlar vardırki bu alana ne buldularsa alıp getirirler. Dolayısı ile ortaya beklenildiğinden daha çok kötü bir görüntü, hatta görüntü kirliliği ortaya çıkar.

Burada iş doğru mobilya ve aksesuarların seçimi ve herşeyden önemlisi doğru yerleşimdir. Salonunuza sığmayacak eşyaları alarak hem kendinize hem de salonunuza yazık etmektense bu işi bir sisteme oturtmakta yarar vardır. Burada salon yerleşimi ve dekorasyonu ile ilgili ilham alabileceğiniz bir foto galeri hazırladık sizlere. Salonunuz için mobilya almadan hemen önce bu görsellere göz atıp fikir sahibi olmanızı öneririz…

SALON DEKORASYONU MOBİLYA YERLEŞİMİ ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Farklı Tavan Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2015-2016 asma tavan modelleri, çocuk odası asma tavan modelleri ve çocuk odası tavan dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mobiliyum 2015-2016 Yatak Odası Takımları

Mobiliyum Avm yatak odası takımları görselleri inegöl mobilya modelleri uygun fiyatlı yatak odaları örnekleri resimleri... İnegöl'ün dünyaya açılan kapısı mobilyanın...

Kapat