Salon Dekorasyonlarının En Güzellerine GÖZ ATIN !..

Salonları evlerimizin vitrini olarak görmemiz gerekiyor, zira bu alana ev halkının haricinde dışarıdan gelen tüm konuklar girebiliyor 🙂 Dolayısı ile salon dekorasyonu yaparken çok dikkatli olmalı, çuvalla para harcadığımız bu alanın dekorasyonunu yaparken gülünç duruma düşmemeliyiz.

Bu konuda sizlere dekorasyon fikirleri, önerileri ve resimli örnekleri sunmaya devam ediyoruz. Şimdi ise salonlarınızı olduğundan daha güzel bir hale getirecek çeşitli örnekler sunacağız. Foto galerimizde hem modern salon dekorasyonları, hemde klasik avangard salon dekorasyonlarından örnekleri bir araya getirdik.

Henüz salon dekorasyonunuza başlamadıysanız ve ışık tutacak fikirler bulmak adına internette bir zamanların deyimi ile sörf yaparken, yenihalilar.com’un bu sayfasına bir şekilde girdiyseniz, foto galerimizdeki resimlere mutlaka göz atmanızı öneririz, zira bu galeri içerisinden gerçekten işinize yarayacak örnekler bulacaksınız…

EN GÜZEL SALON DEKORASYON ÖRNEKLERİ 2016

 

Bir önceki yazımız olan Salonunuz İçin Çok Güzel Duvar Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 3d salon duvar kağıtları, salon dekorasyon fikirleri 2016 ve salon duvar panelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Salon Dekorasyonlarının En Güzellerine GÖZ ATIN !.. Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni Banyo Dolabı Tasarımlarına BAYILACAKASINIZ !..

Banyo dekorasyonunun en can alıcı nooktası kuşkusuz yer ve duvar karolarıdır. Burada seçeceğiniz ürünler banyo atmosferiniz açısından belirleyici rol oynamaktadır....

Kapat