Royal Halı 2016 Salon Halıları (Saloon Koleksiyonu)

En yeni halı modellerini sizlerle buluşturmaya devam ederken bu sayfamızda Royal Halı 2016 modelleri arasında yer alan Saloon koleksiyonu ile huzurlarınızdayız. Saloon koleksiyonu adından da anlaşılacağı üzere salonlar için tasarlanmış bir koleksiyon. Ancak koleksiyonun tek özelliği bu değil, zira aynı zamanda halıda bir çok ilke imza atan Royal’in halı dünyasına yeni eklediği bir özelliğide taşıyor.

Tozumaz” adı verilen bu özellik sayesinde halının kendi ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenmeler %65 oranında azalıyor. Titiz hanımlarında bu özellik sayesinde hem işleri kolaylaşıyor, hemde içleri rahat ediyor.

Saloon koleksiyonun fiyatlarına gelecek olursak, 8,16 metrekare Saloon Halı 1.903,00 TL, 5,8 m2 1.353,00 TL ve 3,68 m2 ise 858 TL fiyatla satışa sunulurken, koleksiyonun birbirinden güzel görsellerini foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

ROYAL HALI 2016 MODELLERİ SALOON KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Royal Halı Adana Satış Noktaları başlıklı makalemizde royal halı adana bayileri, royal halı adresleri ve royal halı mağaza adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • ROYAL HALI 2016

Etiketler:

Royal Halı 2016 Salon Halıları (Saloon Koleksiyonu) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Efsane Halı 2016 Modelleri Otantik Koleksiyonu

Halı markalarının 2016 modellerini sizler için sindire sindire, yavaş yavaş incelemeye devam ederken bu sayfamıza Efsane Halı'yı konuk ediyoruz. Efsane...

Kapat