Renkli ve Modern Halı Sevenler İçin Atlantik Halı Kardelen

Atlantik Halı 2016-2017 modelleri ve fiyatları halı siteniz yenihalilar.com sayfalarında sizler için tüm detaylar ile birlikte incelenmeye devam ediyor bu sayfamızda Atlantik Halı yeni koleksiyonları arasında yerini alan Kardelen serisi ile huzurlarınızdayız.

Son olarak yılbaşına sayılı günler kala Atlantik Halı vitrinlerine çıkan Erciyes koleksiyonu ve Yakın bir zamanda markanın müşterilerinin beğenisine sunduğu Atlantik Halı Bella koleksiyonlarını sizler için incelemiştik hatırlarsanız, salon dekorasyonu için halı modelleri aramakta olan okurlarımızın Erciyes koleksiyonuna, modern oda dekorasyonlarına katkıda bulunacak halılar arayanların ise Bella koleksiyonlarına mutlaka göz atmalarını öneririz.

Modern ve renkli halılar aramakta olan takipçilerimiz için bu sayfamızda inceleyeceğimiz Kardelen koleksiyonu ideal bir seçim olacaktır. Son zamanlarda moda olan pudra tonlarında halı modelleri arasında yer alan Kardelen serisi, genel olarak modern ve soyut desenlerin hakimiyeti altında.

Yeni Moda Modern Halı Desenleri Atlantik Halı 2016-2017 Modelleri Kardelen Koleksiyonu

Bu modern desenlerin yanında yine son zamanların öne çıkan trendlerinden çiçek desenli halı modellerinide yer verilmiş koleksiyon içerisinde. Çiçekli halılardan hoşlanıyorsanız kemik rengindeki Kardelen halıya bayılacaksınızdır mutemelen.

Değişik Halı Tasarımları Renkli Halı Modelleri Atlantik Halı Kardelen Serisi

Koleksiyon içerisinde sıradışı desenlerede rastlıyoruz özellikle renklerle çizgilerin harmanlandığı modeller ile kilim desenlerini andıran motiflerde Kardelen koleksiyonundaki yerlerini almışlar.

Çiçek Desenli En Güzel Halı Modelleri 2017 Atlantik Halı Modellerinden Kardelen

Atlantik Halı Kardelen koleksiyonu fiyatlarına gelecek olursak, efendim koleksiyonun 200×300 ebatlarındaki 6 metre kare en büyük salon halısı 673,35 TL fiyatla satışa sunulurken, 160×230 ebatlarındaki  3,68 metre kare oturma odası halısı ise 412,99 TL fiyat etiketine sahip…

Gelelim koleksiyonun desenlerine Atlantik Halı Kardelen koleksiyonunun birbirinden modern motiflerine aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde göz atabilir, daha yakından inceleyebilirsiniz…

ATLANTİK HALI KARDELEN KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Atlantik Halı En Yeni Koleksiyonlarından Bella başlıklı makalemizde atlantik halı bella, atlantik halı modelleri 2016 ve en güzel halı desenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Atemis Halı’dan Yepyeni Salon Halıları

Artemis Halı 2016-2017 Halı Modelleri sayfalarımıza konuk olmaya devam ederken bu sayfamızda salonlarınız için ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz ve...

Kapat