Rengarenk TV Duvar Ünitesi Tasarımları 2016

2016 Duvar ünitesi modelleri görselleri en güzel duvar ünitesi tasarımları tv duvar ünitesi renkleri…

Son dönem mobilya trendlerinin başında köşe takımları ve TV duvar üniteleri gelirken, led televizyonların hayatımıza girmesi ile mobilya sektörüne giriş yapan bu üniteler, o tarihten bu yana çok yol aldılar. Hem tasarımları daha güzelleşti, hem de renk anlamında daha serbest hâle geldiler.

Meşe, kayın gibi bilindik mobilya renklerinin yerine yeşil, turuncu, sarı, lila, kırmızı ve daha farklı renklerle, sıradışı tasarımlarla harmanlanan bu tip tv duvar üniteleride oldukça tutuldular. Bu sayfada olduğunuza göre sizlerde muhtemelen bu tarz bir duvar ünitesi aramaktasınız. Eğer öyle ise foto galerimizde beğeninize sunduğumuz örneklere bayılacaksınız !..

2015-2016 RENKLİ TV DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İstikbal TV Duvar Üniteleri Fiyatları 2015 başlıklı makalemizde istikbal duvar üniteleri fiyatları 2015, istikbal duvar ünitesi modelleri 2015 ve istikbal tv üniteleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona Köşe Takımı Modelleri 2016 Elantra

Bellona köşe takımları fiyatları görselleri 2016 köşe koltuk takımları bellona yeni sezon L koltuk modelleri resimleri...  Gün geçmiyor ki yepyeni...

Kapat