Reform Halı 2015 Koleksiyonları (Dream)

 

Reform halı koleksiyonları reform halı yeni modelleri evim şahane halı modelleri görselleri en yeni modern halı çeşitleri – Severek izlediğimiz dekorasyon programı Evim Şahane‘nin harika çocuğu Selim Yuhay‘ın halı markası tercihi olan Reform Halı 2018 yılına oldukça şık koleksiyonlar ile girdi ki bu koleksiyonlardan biri şimdi sizlerle buluşturacağımız Dream, yani rüya koleksiyonu oldu.

Reform Halı‘nın makina halıları arasında yer alan Dream koleksiyonu gerçekten rüya gibi bir koleksiyon. Canlı renkler ve modern desenler o kadar uyumlu ki görmelisiniz. Özellikle bir kaç motif ön plana çıkıyor, ancak bu motiflere tekrar tekrar methiye dizmeye gerek yok, zaten foto galerimizde bu öne çıkan motifleri göreceksiniz.

REFORM HALI 2015 MODELLERİ GÖRSELLERİ (DREAM)

Bir önceki yazımız olan Çok Özel Halı Tasarımları Görselleri (Reform) başlıklı makalemizde kişiye özel halı modelleri, özel halı modelleri ve özel kesim halılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kilim Mobilya Yeni Köşe Takımları ve Fiyatları (Güncel)

2015 Kilim Mobilya köşe takımları fiyatları görselleri kilim mobilya köşe takımı fiyat listesi kilim yeni sezon L koltuk modelleri fiyatları...

Kapat