Pudra Renkli Halılar Kaşmir Halı Aventis’te

Kaşmir Halı 2016-2017 modelleri geçtiğimiz aylarda sahneye çıktı. Gerçi bu son aylar da halı için yeni sezon olduğundan bir çok marka yeni halı modellerini vitrine çıkarıp müşterilerinin beğenilerine sundular. Dolayısı ile şu sıralar piyasada çok fazla yeni halı var ve bizlerde yenihalilar.com olarak elimizden geldiğince bu halıları sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Bu sayfamızda Kaşmir Halı’nın en yeni modellerinden biri olan Aventis serisini sizler için detaylı olarak inceliyor, fiyatları ve desenlerini beğeninize sunuyoruz. Dolayısı ile halı dekorasyonunuzu gözden geçiriyorsanız ve henüz alacağınız halıların desen ve markalarına karar veremediyseniz yenihalilar.com’u sıkı takip etmenizi öneririz.

Gelelim Kaşmir Halı en yeni modellerinden Aventis’e… Aventis koleksiyonu %100 akrilik iplikten, ipek tuşeli ve el halısı dokusunda, saçaklı olarak, 1.200.000 nokta sayısında, özel Kaşmir Halı teknolojisi ile üretilmiş.

Renkler son zamanların moda halı renklerinden pudra tonlamalarının en güzelleri arasından itina ile seçilmiş. Desenler ise tamamen lüks ve avangard tarzlarda bir salon dekorasyonu isteyen Kaşmir Halı müşterilerine yönelik seçilmiş. şimdi gelin bu desenleri hep birlikte inceleyelim.

Mürdüm Rengi Salon Halıları ve Kaşmir Halı Yeni Modellerinden Aventis Koleksiyonu

Salonlarınız için gösterişli bir halı arıyorsanız, Kaşmir Halı’nın yeni koleksiyonu Aventis tam da size göre. Çünkü bu koleksiyon tamamen avangard ve lüks tarzlarda dekore edilmiş salonlara hitabediyor.

Koleksiyonda vizon, mavi, pembe ve gri gibi son dönemin halı modasında lider konumda ki renkler yer alıyor. Ancak bu renklerin canlı tonlamalarda uygulanmamış ve yine son zamanların trend halı renklerinden pudra tonlamalarında seçilmiş.

Pudra Renkli Salon Halı Modelleri ve Kaşmir Halı Yeni Sezon Aventis Koleksiyonu

Salon için halı almadan mutlaka görülmesi gereken Kaşmir Halı Aventis koleksiyonunun desenleri her zaman olduğu gibi hemen alt tarafta ki foto galerimiz içerisinde sizleri bekliyor. Ayrıca koleksiyonun ebatları ve detaylı fiyatlarını da yine bu galeri içerisinde görebilirsiniz arkadaşlar.

KAŞMİR HALI YENİ MODELLERİNDEN AVENTİS KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Kaşmir Halı'dan Yepyeni Prestige Serisi başlıklı makalemizde kaşmir halı ve prestige hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Atlas Halı’dan Yepyeni Öykü Koleksiyonu

Atlas Halı 2016-2017 modelleri ve fiyatlarını, havalar soğumadan, kış aylarına girmeden halı dekorasyonunu gğncellmek isteyen yenihalilar.com takipçileri için detaylı olarak...

Kapat