Pudra Rengi Halı Modellerinden Artemis Halı Cavalier Serisi

2017 Halı modellerini incelemeye devam ediyoruz bu sayfamızda adını bir çoğunuzun ilk defa yenihalilar.com sayfalarında duyduğunuz, bir çoğunuzun da Müge Anlı sponsoru olarak tanıdığınız Artemis Halı’nın yeni modelleri arasında yer Cavalier koleksiyonunu masaya yatırıyor, sizler için bu güzel koleksiyonu tüm detayları ile birlikte her zaman olduğu gibi detaylı olarak inceliyoruz.

Artemis Halı’nın daha önceki sayfalarımızda bir kaç koleksiyonuna yer vermiştik hatırlarsanız. Özellikle 2016 yılının son çeyreğinde Artemis Halı vitrinlerine çıkan koleksiyonları, gerek renkleri, gerekse desenleri ile hakikaten görülmeye değer nitelikte halı modelleri arasında yer alıyorlardır. Ancak bir kaç hafta önce incelediğimiz 2017 Artemis Halı modellerinden Murano koleksiyonunda görüldüğü üzere Artemis Halı yeni halı modelleri ile yeni yılı domine edecek.

Yeni koleksiyonlardan, Perla, Dizayn, Retro, Torino, Artemis Exclusive ve şimdi inceleyeceğimiz Cavalier koleksiyonları sadece henüz girdiğimiz 2017 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak nitelikte. Hele de Artemis Halı popüler TV programlarına olan sponsorluğunu sürdürdükçe, reklamları televizyon ekranlarına devam ettikçe en tutulan halı markaları arasına girmesi içten bile değil.

Hadi gelin şimdi birazda Artemis Halı Cavalier koleksiyonu hakkında sizleri bilgilendirelim. Efendim koleksiyonun desen açısından klasik motifler ile süslendiğini söyleyebiliriz. Bu durum sizlere sıradan gelebilir,  ancak bu motifler son zamanların trend halı uygulamalarından pastel tonlar ile buluşunca ortaya muhteşem olarak adlandırabileceğimiz tarzda halılar çıkmış.

Koleksiyon ağırlıklı olarak klasik desenlere sahip ve son moda halı renkleri ile tasarlanmış olduğu için özellikle modern-avangart tarzlarda dekore edilen salonlarda harikalar yaratacağını söyleyebiliriz. Eğer bu tarz bir salon dekorasyonuna sahipseniz bu halılar tam da size göre. Bizlere inanmıyorsanız hemen alt tarafta sizler için bir araya getirdiğimiz Artemis Halı Cavalier serisi desen ve renklerini incelemenizi öneririz. Emin olun salonunuz için aradığınız halı veya halıları bu galeri içerisinde bulabilecek, aynı zamanda foto galerimiz içerisinde yer alan görseller eşliğinde sunduğumuz koleksiyon hakkında bilgiler ile de bu güzel halılar hakkında daha fazla fikir sahibi olacaksınız….

ARTEMİS HALI YENİ MODELLERİNDEN CAVALİER SERİSİ DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Artemis Halı Yeni Modellerinden Murano Koleksiyonu başlıklı makalemizde artemis halı, murano ve oval halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • Cıcekli oturma grubu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona 2017 Halı Modellerinden Armoni Serisi

Bellona halı modelleri ve fiyatları 2017 yılının ilk günlerinde yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda ülkemizin en önemli...

Kapat