Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı Modellerinden Altamira

Pierre Cardin 2017 halı modelleri fiyatları ve desenlerine göz atmaya devam ediyoruz, ancak başlıktan da anlayacağınız üzere bu defa markanın en yeni yuvarlak ve oval halı modellerini masaya yatırıyoruz. Gerçi bundan bir kaç hafta önce Pierre Cardin yuvarlak ve oval halılarından yeni sezon Albero koleksiyonuna göz atarak son dönemin en tutulan halı modellerinden bu tür halıları marka marka, model model mercek altına alacağımızın sinyalini vermiştik.

Bu sayfamızda ise Pierre Cardin’in bir başka yeni sezon oval ve yuvarlak halı modellerinin sunulduğu Altamira koleksiyonunu incelemeye alıyor, evlerinde, salon, oturma odası veya antrelerinde bu tür halılar görmek isteyen yenihalilar.com okurları için koleksiyon hakkında bilgileri, fiyatları ve koleksiyonun birbirinden güzel desen ve renklerini çeşitli görselleri ile bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Pierre Cardin Halı yuvarlak ve oval halılara ne kadar önem verdiğini Aspero, Arcadia, Adrasan, Albero, Altamira ve Strada olmak üzere tamı tamına 5 farklı koleksiyonunda gösterdi.

Pierre Cardin Halı Altamira Koleksiyonu ile Yuvarlak ve Oval Halı Modellerinden Örnekler

Bu koleksiyonlar arasında dikkat çeken serilerden biri de Altamira oldu. Hem bilindik dikdörtgen halıların, hem de yuvarlak ve oval halıların bir araya getirildiği karma Pierre Cardin Halı koleksiyonlarından biri olan Altamira, renkleriyle göz kamaştırırken, soyut çizgileriyle de yaşadığınız mekanlara modern bir atmosfer katacak nitelikte.

Oval Halı Desenleri ve Renkleri ile Pierre Cardin Halı Modellerinden Altamira Serisi

Pierre Cardin Halı Altamira koleksiyonu sadece bu güzel özellikleri dikkatleri üzerine çekmiyor, zira koleksiyon “Tozum Az” özelliği ile de hanımların gönlüne taht kuruyor. Bu özellik yeni alınan halıların en önemli sorunlarından biri olan ve halının ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenme sorununu, markanın halılara uyguladığı özel işlem sayesinde %65 oranında azaltıyor. Pierre Cardin Halı’nın “Tozum Az” olarak isimlendirdiği bu özellik, Pierre Cardin Halı’nın diğer tüm koleksiyonlarında olduğu gibi Altamira koleksiyonunun oval ve yuvarlak halılarında da kullanılıyor.

Trend Halı Renkleri ve Desenleri ile Pierre Cardin Yuvarlak Halı Modellerinden Altamira Koleksiyonu

Ayrıca üzerine dökülen sıvıyı yüzeyde tutan, dışarı doğru iten ve halının içine işlemesini engellemeye çalışan aktif yüzey özelliği sayesinde, halınıza sıvı dökülmesi durumunda temizliğini kolayca yapmanızı sağlayan akıllı koruma özeliği de yine Altamira koleksiyonununda standart olarak sunulan ve hanımların işini kolaylaştıran halı özellikleri olarak dikkat çekiyor.

Pastel Renkli Oval Halı Modelleri ile Pierre Cardin Halı Yeni Sezon Altamira Koleksiyonu

Altamira koleksiyonunun teknik detayları hakkında bu kadar bilgi yeterli herhalde. Şimdi gelelim koleksiyonun desen ve renkleri ile detaylı fiyat bilgilerine. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz de Altamira koleksiyonuna ait yuvarlak ve oval halı desenlerine yakından göz atabilir, ürünlerin ebat ve ölçü bilgilerine de yine bu foto galerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz…

OVAL ve YUVARLAK PİERRE CARDİN HALI MODELLERİ DESENLERİ ve FİYATLARI (Altamira)

Foto galerimiz içerisinde belirtilen fiyatlar, markanın sezon sonu, yeni sezon, kampanya ve indirimlere göre değişiklik gösterebileceğinden, en güncel Pierre Cardin Halı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri ile Pierre Cardin Halı Albero başlıklı makalemizde oval halı, pierre cardin halı ve yuvarlak halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı Modellerinden Altamira Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos En Yeni Halı Modellerinden Efes Koleksiyonu

Merinos Halı 2017 modellerini incelemeye devam ediyoruz. Markanın kısa bir önce güncellediği ve yeni halı modellerini müşterilerinin beğenilerine sunduğu ürün...

Kapat