Pierre Cardin Koltuk Takımları BURADA !..

Pierre Cardin yeni sezon oturma grupları koltuk takımları 2015 modern koltuk takımlı modelleri en güzel oturma grupları modern mobilya markaları trend koltuk takımları…

Moda devi Pierre Cardin’in halı modelleride insanları büyülüyor biliyorsunuz. Hatta yakın zamanda Pierre Cardin 2015 halı modellerinden Bellis epey bir sansasyon yaratmıştı. Bizlerde bu koleksiyonu sizlerle paylaşmıştık. Bu koleksiyonu görmeyen ve şu sıralar salon halısını şık bir halı ile değiştirmek isteyen var ise BURADAN göz atabilir efendim.

Pierre Cardin moda da yakaladığı başarıyı halı ve mobilyada yakalamak adına önemli adımlar atıyor. Mesela koltuk takımları gerçekten görülmeye değer. Hele son zamanların en tutulan mobilyaları arasında yeralan avangard koltuk takımları kelimenin tam anlamı ile muhteşem. Ben bu sayfamızın foto galerisini bu şık takımlara ayırdım, eğer halihazırda gönlünüzdeki koltuk takımını bulamadıysanız bu galeriye göz atmanızı hararetle tavsiye ederim arkadaşlar !..

PİERRE CARDİN 2015 KOLTUK TAKIMLARI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan 2015 Avangard Salon Takımları (Ladin) başlıklı makalemizde avangard salon koltukları, en güzel salon takımları ve lüks salon takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon Modern Köşe Takımları (Nuev)

2015 Köşe koltuk takımları NUEV köşe takımı modelleri fiyatları görselleri farklı köşe takımı tasarımları modern köşe takımı modelleri en güzel...

Kapat