Pierre Cardin Halı Esthetigue Koleksiyonundan Feliz ve Paino

Pierre Cardin Halı 2016-2017 modellerinden Esthetigue koleksiyonu pudra renkli halılar ve modern halı desenleri aramakta olan yenihalilar.com takipçileri için bu sayfamızda yer alıyor. “Evinize de Bu Yakışır” sloganı ile evlerinizi güzelleştiren Pierre Cardin Halı’nın vitrine yeni çıkan bu şık koleksiyonundan Feliz ve Paino serilerini fiyatları, desenleri ve özellikleri ile birlikte sizler için inceliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Pierre Cardin yeni sezon halı modellerinden cıvıl cıvıl renkleri ile Vespa koleksiyonu, salon dekorasyonlarınıza artı değerler katan Otantik koleksiyonu ve Osmanlı saraylarından çıkmış gibi desenlere sahip zarif Optimiste koleksiyonunu masaya yatırmış, birbirinden güzel desenlere sahip bu halılar hakkında, yine fiyatları ve görsel örnekleri ile detaylı olarak sizleri bilgilendirmiştik. Eğer bir Pierre Cardin hayranı iseniz ve bu yepyeni Pierre Cardin Halı modellerini de mutlaka incelemenizi öneririz.

Gelelim bir başka Pierre Cardin Halı yeni kalitesi olan Esthetigue koleksiyonuna… Esthetigue koleksiyonu Feliz ve Paino olarak adlandırılan iki farklı seriden meydana geliyor. Bu serilerden Feliz salonlarınıza hitabederken, Paino sıradışı desenleri ve renkleri ile dikkat çekiyor.

En Güzel Salon Halılarından Pierre Cardin Halı Esthetigue Koleksiyonu ve Feliz Serisi Desenleri

Klasik avangard desenlerin, kapuçino, gri kahve, mürdüm ve gül kurusu renkleri ile harmanlandığı Feliz koleksiyonu salonlarınızı birer saray odasına çevirecek nitelikte, oldukça ideal bir seçim gibi görünüyor.

Paino koleksiyonuna ise ayrı bir paragraf açmak gerekiyor, zira hiç bir markada göremeyeceğiniz, oldukça farklı ve ilginç desenler Paino koleksiyonunda hayat buluyor.

Pierre Cardin Üç Boyutlu Halı Modelleri ile Pierre Cardin Halı Paino Serisi Esthetigue Koleksiyonu

Pierre Cardin’in Esthetigue koleksiyonundan Feliz serisinin fiyatlarına gelecek olursak… Efendim 200×290 ebatlarındaki 5,8 metrekare en büyük Feliz halı üzerinde 508,50 TL fiyat etiketi taşımakta. 160×230 ebatında ki 3,68 metrekare Feliz Halı ise 311,88 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Aynı koleksiyondan Paino serisinin 200×290 ebatlarındaki 5,8 metrekare en büyük halısı ise 360,88 TL fiyatla Pierre Cardin Halı mağazalarının vitrinlerinde yer alırken, genellikle oturma odası için tercih edilen 160×230 ebatında ki 3,68 metrekare Paino Halı ise üzerinde 228,97 TL fiyat etiketi taşımakta.

Foto galerimizde her iki koleksiyonunda birbirinden şahane desenlerini ve renklerini detaylı olarak inceleyebilir, oturma odalarınız, mutfaklarınız ve salonlarınız için en güzel halıları burada bulabilirsiniz…

Pierre Cardin Halı Esthetigue Koleksiyonu Feliz ve Paino Desenleri

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Halı'dan Cıvıl Cıvıl Vespa Serisi başlıklı makalemizde pierre cardin halı ve vespa hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • pierre cardin paino halı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dantel Desenli Halı Modellerinden Sanat Halı Günce

Sanat Halı 2016-2017 modelleri birer birer vitrine çıkarken halı siteniz yenihalilar.com 'da bu yepyeni halı desenlerini incelemeye ve sizlerle paylaşmaya...

Kapat