Pierre Cardin Halı En Yeni Modelleri (Arcadia)

Pierre Cardin Halı 2015 modelleri fiyatları görselleri en yeni halı modelleri desenleri 2015 halı modelleri resimleri…

Uzunca bir süredir haber alamıyorduk Pierre Cardin Halı’dan. Tıpkı diğer Gaziantep kökenli Royal Halı’dan alamadığımız gibi. Her iki markada aynı anda yepyeni koleksiyonları vitrine çıkarmışlar. Neredeyse bu markaları unutuyorduk.

Ancak Pierre Cardin sıradışı ve birbirinden şık koleksiyonlar ile Moda’da dünya devi olduğunu bir kez daha ispatlarcasına yeni koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sundu. Bizlerde dururmuyuz, hemen bu yepyeni modelleri yenihalilar.com adresinde beğeninize sunmak istedik.

Örneğin bu sayfamızda 2015 Pierre Cardin Halı modellerinden Arcadia koleksiyonunun, farklı desenlerini foto galerimizde beğeninize sunuyoruz. Ürünün fiyatlarına gelince, Koleksiyonun 200×290 ebatlarındaki 6 m² en büyük salon halısının tavsiye edilen satış fiyatı 870,00 TL iken, 160×230 ebatlarındaki 3,50 m² Arcadia Halı 552,00 TL olarak görünüyor…

2015 PİERRE CARDİN HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (ARCADİA)

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin 2015 Halı Modelleri Görselleri başlıklı makalemizde en yeni halı modelleri, kabartma desenli halı modelleri 2015 ve pierre cardin renkli halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Royal Halı’dan Sıradışı Tual Koleksiyonu

2015 Royal Halı modelleri fiyatları görselleri Royal Halı Tual serisi renkli halı modelleri desenleri modern halı markaları... Sanırım yeni bir...

Kapat