Pierre Cardin Halı 2018 Modelleri La Rose Serisi

Pierre Cardin Halı 2018

Yeni Halı Modelleri 2018 Pierre Cardin Halı Fiyatları Pierre Cardin Salon Halı Modelleri 2018 Pierre Cardin Halı La Rose – 2018 Yılının en yeni ve tabi ki en güzel halılarını incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda salonlarınız için oldukça havalı ve şık bir koleksiyon ile karşınızdayız. Başlıktan da anlayacağınız üzere markamız Pierre Cardin. Sizler için markanın 2018 yılı kreasyonundan La Rose serisini mercek altına alıyor, fiyatları, ebatları ve desenleri ile birlikte inceleyerek beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Yepyeni Halı Modelleri ile Pierre Cardin

Yeni yıla, hem klasik, hem de modern zevklere hitabeden, her biri birbirinden güzel bir çok koleksiyon ile merhaba diyen Pierre Cardin Halı, 2018 yılında da adından çokça söz ettirecek gibi görünüyor. Özellikle daha önceki sayfalarımızda incelediğimiz Sunshine ve Afghan gibi seriler kesinlikle 2018 yılının en beğenilen serileri arasında yer alacaklardır.

Pierre Cardin Halı La Rose Koleksiyonu

2018 Yılında trend halı modelleri arasına girecek bir diğer seri ise La Rose koleksiyonu, zira özellikle lüks salon dekorasyonları için oldukça uyumlu bir aksesuar olacağını düşündüğümüz bu seri klasik ve modernin bir araya getirildiği zarif desenleri ile göze çarpıyor. Açık renkli halılardan hoşlanan okurlarımızın çok beğenecekleri La Rose koleksiyonu da markanın bu kategoride en çok satılan halıları arasına girecek gibi görünüyor.

Pierre Cardin Halı “Tozum Az” Özelliği

8 Farklı desen ve renk alternatifi ile vitrine çıkan La Rose koleksiyonunda diğer tüm Pierre Cardin Halı koleksiyonlarında olduğu gibi markanın kendine has “Tozum Az” özelliği de sunuluyor. Bu özellik ise yeni alınan halıların en önemli sorunlarından biri olan ve halı ipliğinden kaynaklanan tüylenme ve tozlanmayı %65 oranında azaltıyor.

Pierre Cardin Halı Fiyatları 2018 La Rose Serisi

Bu kısa açıklamanın ardından hepinizin koleksiyon hakkında en çok merak ettiği sorunun cevabını, yani La Rose koleksiyonun fiyatlarını verelim. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu koleksiyonun salonlarınıza çok yakışacağını düşünüyoruz. Dolayısı ile ilk olarak salon halı fiyatlarına bir göz atalım. Efendim La Rose serisinin 200X290 cm ebatında ki, 5.8 M² ebatında ki en büyük salon halısı üzerinde 1.577,60 TL fiyat etiketi taşıyor.

Oturma Odası İçin Halı Fiyatları La Rose

Koleksiyonu oturma odalarında da kullanmak isteyen okurlarımız için ise serinin 160X230 cm ebatında ki  3,68 M² halısını tavsiye edebiliriz. Bu ebatta ki bir La Rose halı için ödemeniz gereken rakam ise 1.000,00 TL olarak görünüyor.

Antre ve Koridor Halısı Fiyatları La Rose

Hem salonlarında, hem oturma odalarında, hem de koridor ve antrelerinde yani kısaca tüm evinde takım halı kullanmak isteyen okurlarımız için koleksiyonun diğer ebat ve fiyat bilgilerine göz atalım şimdide. Efendim antreleriniz için serinin 120X180 cm ebatında ki 2.16 M² halısı 587,50 TL fiyatla satışa sunuluyor. Koridorlarınız için La Rose koleksiyonu yolluk fiyatları ise şu şekilde belirlenmiş ;

100X200 cm = 544,00 TL
100X300 cm = 816,00 TL
80X150 cm = 326,40 TL
80X300 cm = 652,80 TL

Pierre Cardin La Rose Serisini Yakından İnceleyin !..

Yukarıda Pierre Cardin Halı’nın koleksiyonlarına henüz eklediği serilerden biri olan La Rose koleksiyonu detaylı olarak inceledik. Ancak yinede bu halılara daha yakından göz atmak ve daha detaylı bilgi almak adına Pierre Cardin Halı Satış noktalarına uğramanızı öneririz. Böylece bu halıların salonlarınızda, oturma odalarınızda, antre ve koridorlarınız da nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca La Rose koleksiyonunun en güncel fiyatları için bu adresi de ziyaret edebilir, taksitli satış fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Salon Halı Modellerinden Pierre Cardin Halı Afghan Koleksiyonu başlıklı makalemizde afghan, halı ve pierre cardin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Festival Halı “LIKE” Serisini Çok Beğeneceksiniz !..

Festival Halı 2018 Festival Halı 2018 Modelleri ve Fiyatları Festival Halı Like Koleksiyonu Modern Halı Desenleri Trend Halı Modelleri 2018 - Piyasada...

Kapat