Pierre Cardin Halı 2017 Modellerinden Alaturca Serisi

2017 Halı modellerini marka marka, desen desen, kalite kalite incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda sansasyonel koleksiyonları ile yeni sezona bomba gibi giren halı markalarımızdan Pierre Cardin Halı 2017 modelleri arasında yer Alaturca koleksiyonunu inceliyor, her zaman olduğu gibi koleksiyonun desenleri, renkleri, özellikleri ve tabi ki  fiyatları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Pierre Cardin Halı 2017 yılına yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı desen ve renklere sahip inanılmaz modellere giriş yaparak dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Gerek asırlardır süregelen kültürel birikimimizi halıya yansıtan Otantik koleksiyonu, gerek zıt renklerin kusursuz uyumunun sunulduğu Optimiste koleksiyonu, gerekse sımsıcak, rengarenk ve neşeli bir seri olan Vespa tüm çevreler tarafından kabul görürken, bu koleksiyonlar sadece içerisinde bulunduğumuz 2017 yılına değil önümüzde ki bir kaç yıla damgasını vuracak gibi görünüyor.

Tıpkı bu sayfamızda incelemeye aldığımız Alaturca koleksiyonu gibi. Pierre Cardin ürün gamına son olarak eklenen Alaturca adından anlaşılacağı gibi klasik motiflerin yeni halı renkleri ile bir araya getirilmesinden meydana geliyor. Bir anlamda geçmişin hatıralarını günümüzün modernist bakış açısı ile bir araya getiriyor.

Bu nedenle özellikle salon dekorasyonları için ideal bir seçim olarak gördüğümüz bu koleksiyonda tıpkı diğer Pierre Cardin kalitelerinde olduğu gibi “Tozum Az” özellikli. Bu özellik yeni alınan halıların en önemli sorunlarından biri olan ve halının ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenmeyi %65 oranında azaltarak, bu sorunu geride bırakmanızı sağlıyor.

Sekiz farklı desen seçeneğine sahip Alaturca koleksiyonunun bu kalitelerine hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde göz atabilir, aynı zamanda galeri içerisinde sunduğumuz güzel desenler eşliğinde koleksiyonun ebat ve fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz…

PİERRE CARDİN HALI ALATURCA KOLEKSİYONU DESENLERİ ve FİYATLARI

Foto galerimiz içerisinde verilen fiyatlar Pierre Cardin Halı kampanya ve indirimleri ile sezon ve yeni sezon politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebileceğinden Pierre Cardin Halı güncel fiyatları için bu adresi ziyaret etmenizi  tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Oval ve Yuvarlak Halı Modellerinden Altamira başlıklı makalemizde altamira, oval halı ve pierre cardin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2017 Halı Modelleri ve Fiyatları (Efsane Halı Adenya Koleksiyonu)

Efsane Halı modelleri fiyatları ve desenlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda markanın ürün gamına yeni eklenen ve pudra rengi halı...

Kapat