Pierre Cardin Bamboos serisi

Organik halı modelleri pierre cardin halı çeşitleri resimleri örnekleri…

Moda ile özdeşleşmiş markaların başında gelen Pierre Cardin, 2006 yılında ” ve moda halıya dokundu ” sloganı ile giriş yaptığı halı sektöründe yenilikçi anlayışı ve ileri teknolojisi ile kendine oldukça sağlam bir yer edindi. Konsepte dayalı dizayn anlayışı ve kaliteye odaklı üretim mantığı ile oldukça şık tasarımlara imza atan Pierre Cardin bu kez ilginç bir koleksiyon olan Bamboos ile konuk oluyor.

Bamboos koleksiyonu şık serilerden oluşuyor, ancak bu şıklığın yanında en önemli özelliği %100 bambu elyafı ile üretildiği ve bambu elyafınında organik tarım koşullarında yetiştirildiği için kimyasal madde içermeyor ve tamamen doğal. Aynı zamanda bambu elyafı içerisinde ki bambu kun maddesi doğal antibakteriyel olduğu için bakterilerinde ortamda barınmasını önlüyor. Yani anlayacağınız Bamboos koleksiyonu organik ve antibakteriyel yapısı ile bir taşla iki kuş vuruyor.

pierrecardin halı modelleri bamboos pierrecardin halı modelleri bamboos_2 pierrecardin halı modelleri bamboos_3 pierrecardin halı modelleri bamboos_4 pierrecardin halı modelleri bamboos_5 pierrecardin halı modelleri bamboos_6 pierrecardin halı modelleri bamboos_7 pierrecardin halı modelleri bamboos_8 pierrecardin halı modelleri bamboos_9 pierrecardin halı modelleri bamboos_10 pierrecardin halı modelleri bamboos_11

 

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin halı Elysee serisi başlıklı makalemizde modern halı çeşitleri ve pierre cardin halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • empera organik halı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Saray ‘dan otantik bir seri (Antique)

Saray halı modelleri fiyatları klasik halı modelleri... Çarşamba akşamları milyonları ekran başına bağlayan, raiting canavarı, Osmanlı‘nın en parlak zamanı olan...

Kapat