Perde ve Mobilya Uyumu Nasıl Olmalı ?..

Yeni bir ev aldınız veya ev dekorasyonunuzu, mobilyasından duvarına, perdesinden halısına yeniliyorsunuz… Her iki şekilde de hayırlara vesile olmasını temenni ederiz. Bu sayfamızda olduğunuza göre fikirlere ihtiyacınız var ve derin bir fizibilite çalışması yapmaktasınız. Yanlış yapmamak adına biraz da endişelisiniz herhalde.

Merak etmeyin bizler buradayız ve yenihalılar.com olarak sizlere yardım etmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda mobilya ve perdeleriniz için en güzel kombinasyonları yakalamınıza, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacak, perde ve mobilya dekorasyonunuza katkıda bulunacağız.

Perdelerinizin rengini seçerken mobilyalarınızın, halılarınızın ve duvarlarınızın renklerini göz önünde bulundurun. Bu elemanlar arasında mutlaka yakın renkleri tercih etmeye çalışmayın. Bilakis zıt renkleri tercih etmek zekice bir yaklaşım olacaktır. Mekana renk katmak adına mobilyaların içinde az miktarda bulunan bir renk veya desen rengi perde seçmenizi öneririz.  Mesela sütlü kahve tonunda koltuklarınızın mavi–krem–kahve tonlarındaki yastıklarından bir rengi seçip perdeyi bu renkte tercih edebilirsiniz. Sade mobilyalarda ise desenli perdeleri tercih edebilirsiniz. Ancak küçük odalar için desenli perdeler yerine düz renkli perdeler seçilmelidir, çünkü düz renkli perdeler mekanı daraltır. Ayrıca odada fazla renk varsa düz perdeler bu konuda da renk kalabalığını dengelemek için kullanılabilir.

Foto galerimizde mobilya ve perde uyumunuza örnek teşkil edebilecek birbirinden güzel görselleri beğeninize sunuyoruz. Sıkıştığınız yerde bu güzel görsellere göz atarak, eviniz için en uygun mobilya ve perde uyumlarından ilham alabilirsiniz…

EN GÜZEL PERDE ve MOBİLYA UYUMU ÖRNEKLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Salon Dekorasyonlarının En Güzellerine GÖZ ATIN !.. başlıklı makalemizde 2016 dekorasyon trendleri salon, en güzel salon dekorasyonları ve salon dekorasyon fikirleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mondi Yeni Sezon Eylül Yatak Odası Takımı 2016

2016 Yılına hızlı giren markalarımızdan biride ülkemizin en büyük mobilya üreticilerinden Mondi oldu. Mondi yeni yıla vitrininde bir çok yeni...

Kapat