Padişah Halı’dan Oval ve Yuvarlak Halılar

2016 Halı modelleri ard arda vitrine çıkmaya başladıkça bizlerde bu en yeni halı desenleri ve modellerini sizler için marka marka model model incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda yepyeni halı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Padişah Halı‘nın en yeni koleksiyonu Simya’yı inceliyoruz.

Simya koleksiyonu diğer Padişah Halı koleksiyonlarından farklı kılan içerisindeki oval ve yuvarlark halı tasarımları. Evet yanlış anlamadınız, koleksiyonda bildiğiniz özel kesim halı tasarımlarını aratmayan yuvarlak ve oval halı modelleri mevcut. 12 Desenden oluşan koleksiyonun 6 tanesi bu tür halılardan meydana geliyor. Diğer 6 tanesi ise bildiğimiz halılardan, ancak onlarında desenleri neredeyse büyüleyici.

Bizler bu halıları çok beğendik, özellikle salonlar için oldukça idealler, antre için ise yuvarlak halı modellerini tavsiye ederiz. Yuvarlark ve oval halı nasıl oluyor merak ediyorsanız ve Padişah Halı Simya koleksiyonunu merak ediyorsanız, foto galerimize göz atmanızı yeterli olacaktır…

PADİŞAH HALI 2016 MODELLERİ SİMYA KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Padişah Halı Adana Satış Noktaları başlıklı makalemizde Padişah halı adana, Padişah halı adana bayiileri ve Padişah halı adana mağazaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Padişah Halı’dan Oval ve Yuvarlak Halılar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emre dedi ki:

    Padişah Halının tüm koleksiyonlarını satışa sunan 11pazar.com, en uygun fiyat politikası ve kolay ödeme seçenekleriyle alışverişi keyifli hale getiriyor.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Saray Halı 2015-2016 Modelleri Vintage Koleksiyonu

Saray Halı rakipleri yılından ortasından itibaren koleksiyonlarını güncelleyip yeni halı desenlerini birer birer müşterilerinin beğenisine sunarken, bekle ve gör politikası...

Kapat