Padişah Halı En Yeni Desenleri Tibet Serisi

2016 yılında vitrine çıkan en yeni halı modelleri ve desenleri sizler için yenihalilar.com sayfalarında yer almaya devam ediyor arkadaşlar. Dolayısı ile şu sıralar halı dekorasyonunuzu gözden geçiriyorsanız, halılarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız ve henüz halı almadıysanız bizleri yakından takip etmenizi öneririz.

Bu sayfamızda son yılların yükselişte olan halı markaları arasında yer alan Padişah Halı’nıun en yeni koleksiyonlarından Tibet serisini masaya yatırıyor, sizler için bu şık koleksiyonu mercek altına alıyoruz.

Tibet koleksiyonu soft pembe tonlarının hakimiyetinde, country motiflerle süslenmiş oldukça hoş bir koleksiyon olarak dikkat çekerken, foto galerimizde koleksiyonunun birbirinden güzel desenlerini inceleyebilirsiniz..

PADİŞAH HALI TİBET KOLEKSİYONU DESENLERİ RESİMLERİ

Bir önceki yazımız olan Padişah Halı'dan Yepyeni Gül Bahçe Koleksiyonu başlıklı makalemizde en yeni padişah halı modelleri, padişah halı gül bahçe ve padişah halı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Concepta Halı’dan 2016 Model Daphne Serisi

Evleriniz için en ideal halıları incelemeye, tüm halı markalarının son model halıları ile devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda uzun zamandır...

Kapat