Padişah Halı 2016 Modelleri Ece Koleksiyonu

En yeni halı modelleri, 2016 halı desenleri markaları ile birlikte yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ederken bu defa Padişah Halı’nın 2016 modelleri arasında yerini alan Ece koleksiyonunu masaya yatırıyor, Padişah Halı Ece koleksiyonunu sizler için inceliyoruz.

Ece serisi altı farklı renk ce desenden meydana gelirken bu desenlerden birisi son zamanların halı trenleri arasında yer alan çiçekli motiflere sahipler. Bilindik çiçekli halılardan farklı olarak koleksiyonunun genelinde de kullanılan pastel renkler hakikaten çok yakışmış. Koleksiyonda modern avangard tarzlardan hoşlananlarda unutulmamış, yine pastel renklere sahip bu tarz desenler, klasik motifler ile harmanlanmış. Patchwork desenlerde yine koleksiyonda yer alıyor.

Dolayısı ile foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz koleksiyonun tek eksi yanı sadece 6 renk ve desen seçeneği ile sınırlandırılmış olması…

PADİŞAH HALI 2016 MODELLERİ ECE KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Padişah Halı'dan Oval ve Yuvarlak Halılar başlıklı makalemizde oval halı modelleri 2016, padişah halı simya ve padişah oval halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • padişah halı modelleri 2016

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kahverengi Koltuk Takımları İçin En Uygun Halılar

Yeni Eve Yepyeni koltuk takımları ve mobilyalar ile giren çok yakın bir arkadaşım bir halı sitesi editörü olduğum için benden...

Kapat