Mutfaklar İçin En Güzel Duvar Kağıdı Desenleri

Mutfak dekorasyon fikirleri, daha doğrusu mutfak duvar dekorasyon fikirlerine göz atıyoruz bu defa. Mutfağında farklı bir atmosfer yaratmak niyetinde olan yenihalılar.com takipçileri için mutfak duvar kağıdı modelleri ve mutfak duvar kağıdı uygulama örneklerini inceliyoruz.

Aslında mutfaklarda duvar kağıtları son zamanlara kadar pek tercih edilen bir duvar dekorasyon ürünü değildi. Uzun yılların ardından, ilk başta yeniden salonlara, oturma odalarına, yatak odalarına özellikle tek duvara duvar kağıdı uygulamaları ile yerleşen duvar kağıtları nihayet mutfaklarında en az bir duvarında boy göstermeye başladılar.

“Şık oluyor mu ?” diye soracak olursanız, seçtiğiniz duvar kağıdının desenine ve mutfağınızla olan ahengine göre değiştiğini söyleyebiliriz, ancak bu kriterleri yerine getirdiğinizde foto galerimizde örneklerinide göreceğiniz üzere tadından yenmez oluyor…

MUTFAK DUVAR KAĞIDI DESENLERİ ve UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Bir önceki yazımız olan İthal Fransız Ugepa Duvar Kağıdı Modelleri 2016 başlıklı makalemizde fransız duvar kağıdı markaları, fransız duvar kağıdı modelleri 2016 ve ithal duvar kağıtları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Royal Halı 2016 Salon Halıları (Saloon Koleksiyonu)

En yeni halı modellerini sizlerle buluşturmaya devam ederken bu sayfamızda Royal Halı 2016 modelleri arasında yer alan Saloon koleksiyonu ile...

Kapat