Mondi’den Yepyeni Zeta Koltuk Takımı

Mondi 2016 koltuk takımları fiyatları görselleri mondi yeni çıkan oturma grupları yeni sezon koltuk takımları resimleri…

2016 Yılında vitrinlerde sıklıkla, konuk olduğumuz evlerde ise nadiren görebileceğimiz koltuk takımları, oturma grupları yenihalilar.com sayfalarında sizler ile buluşmaya devam ederken, bu sayfamızı ülkemizin en önemli mobilya markalarından Mondi alıyor. Mondi’nin yeni çıkan koltuk takımlarından Zeta’yı fiyatları ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Pastel tonları ve romantik detayları ile dikkat çeken Zeta koltuk takımı çiçekli ve berjerli bir yapıya sahip. Klik klak mekanizma özelliği ile yatak olma fonksiyonuda bulunan takım, aniden gelen yatılı misafirler için iyi bir alternatif oluyor.

Foto galerimizde birbirinden güzel görsellerini inceleyebileceğiniz takım üç farklı seçenek ile satışa sunulurken, Zeta koltuk takımının iki üçlü ikide berjerden oluşan delüks modeli üzerinde 4.466,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Bir adet üçlü, bir adet ikili, bir adette berjerden oluşan modeli ise 3.449,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu seçeneğe bir berjer daha ekleyecek olursanız fiyat 4.266,00 Liraya yükseliyor.

MONDİ EN YENİ KOLTUK TAKIMLARI OTURMA GRUPLARI GÖRSELLERİ (ZETA)

Bir önceki yazımız olan İstikbal Yeni Çıkan Koltuk Takımları 2016 Olivia başlıklı makalemizde en güzel koltuk takımları, istikbal koltuk takımı fiyatları ve istikbal koltuk takımı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Fransız Duvar Kağıdı Modelleri 2016 (Wallquest)

İthal duvar markalarının 2015-2016 koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Güney Kore, İtalyan, Amerikan, hatta Belçika duvar kağıtlarının ardından sırayı Fransız duvar...

Kapat