Mondi’den Yepyeni Mabel Yatak Odası Takımı

En yeni mobilya modelleri 2016 yatak odası takımları yenihalılar.com sayfalarında sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Mondi 2016 yatak odası takımlarından Mabel’i her zaman olduğu fiyat ve görselleri ile birlikte sizler için inceliyoruz.

Mabel yatak odası takımı modern avangard bir tarza sahip, takıma ilk bakışta mavi tonlamasındaki kapitone yatak başı dikkat çekiyor. Takımın geneline hakim olan beyaz renk ile muhteşem bir uyum içerisinde olduğu söylenebilir.

Mondi 2016 yatak odası takımları arasında yer alan Mabel yatak odası takımı tüketiciye 3 farklı seçenek ile satışa sunuluyor. Bunlardan ilki 5 kapaklı gardrop + tuvalet masası ve aynası + başlık + 2 adet komodinden meydana gelirken 3.395,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 6 kapılı gardroba sahip Mabel yatak odası takımı ise 3.698,00 TL fiyat etiketine sahip. Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Mabel Yatak odası takımının sürgü kapaklı opsiyonunu seçmek isterseniz ödeyeceğiniz rakam ise 3.795,00 TL‘sına yükselirken bu güzel yatak odası takımının görsellerine foto galerimizde göz atabilirsiniz…

MONDİ 2016 YATAK ODASI MODELLERİ MABEL YATAK ODASI TAKIMI

Bir önceki yazımız olan Doğtaş En Yeni Yatak Odası Takımları 2016 başlıklı makalemizde doğtaş yatak odası fiyat listesi, doğtaş yatak odası takımları 2016 ve doğtaş yeni yatak odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Mondi’den Yepyeni Mabel Yatak Odası Takımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos Halı’dan Çok Değişik İlyada Koleksiyonu

2016 Halı modelleri ve desenleri halı siteniz yenihalilar.com sayfalarında ard arda yer almaya devam ederken bu defa ülkemizin lider halı...

Kapat