Mondi’den göz alıcı bir köşe takımı (Minas)

Mondi köşe takımı modelleri görselleri fiyatları berjerli köşe koltuk modelleri yataklı köşe takımları en güzel köşe takımı modelleri resimleri…

Estel Vizon/Real Krem ve Nil Gri / Kırık Beyaz gibi trend ve etkileyici renk kombinleri ile adeta göz kamaştıran Minas köşe takımı ile konuk oluyor Mondi yenihalılar.com ‘un bu sayfasına arkadaşlar. Bu güzel köşe takımını salonlarında şık bir köşe koltuk görmek isteyen takipçilerimiz için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Minas köşe takımı her ne kadar basit ve bilindik bir tasarıma sahipmiş gibi görünsede, özellikle detaylarında hakikaten çok özel işlemler dikkat çekiyor. Bu detayları deri ve kumaşın bir araya getirildiği dikişlerde görebiliriz. Takım şıklığının yanında geniş depolama alanları sunan bazası ve Zerowall mekanizması sayesinde kolayca yatak olabilme özelliği nedeni ile fonksiyonel bir takım olarakta dikkat çekiyor.

2.427,00 TL başlangış fiyatına sahip Minas Köşe Takımı tercihlerinize göre en fazla 2.998,00 TL ‘sına kadar yükselebiliyor…

MONDİ KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ FİYATLARI (MİNAS)

Bir önceki yazımız olan Yepyeni köşe takımı modelleri (Weltew) başlıklı makalemizde 2014, köşe takımı ve weltew hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • pierre cardin halı modelleri ve fiyatları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kaşmir yeni sezon halı modelleri (Armandi)

2014 Halı modelleri Kaşmir Halı yeni modelleri fiyatları görselleri

Kapat