Mondi Yeni Sezon Eylül Yatak Odası Takımı 2016

2016 Yılına hızlı giren markalarımızdan biride ülkemizin en büyük mobilya üreticilerinden Mondi oldu. Mondi yeni yıla vitrininde bir çok yeni ürün ile merhaba derken, bizlerde yenihalılar.com olarak tüm bu ürünleri elimizden geldiğince hızlı bir şekilde sizlerle buluşturmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Örneğin bu sayfamızda Mondi’nin en yeni yatak odası takımlarında Eylül’ü konuk olarak alıyor, sizler için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

Modern bir tasarıma sahip olan Mondi Eylül yatak odası takımında ilk bakışta standart bir yatak odası olarak göze çarpıyor. Ancak takımın tualet aynası ve özel aksesuar bölmesi ile yatak başlığı tasarımları hakikaten dikkat çekici nitelikte.

Sadece sürgü kapılı ve 5 kapılı gardırop alternatifleri ile satışa sunulan Eylül yatak odası takımının 5 kapılı seçeneği üzerinde 3.225,00 TL fiyat etiketi taşırken, sürgü kapılı Eylül yatak odası takımı 3.998,00 TL fiyatla satışa sunuluyor…

MONDİ EYLÜL YATAK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya Seyhan Yatak Odası Takımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 yatak odası, beyaz yatak odası modelleri 2016 ve kilim mobilya seyhan yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Mondi Yeni Sezon Eylül Yatak Odası Takımı 2016 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Royal Halı 2016 Modelleri Coloris Koleksiyonu

Son moda halı desenlerine, yepyeni halı modellerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Kısa bir zaman önce yeni koleksiyonlarından Royal Halı...

Kapat