Mondi Köşe Takımı Modelleri 2016 (Bueno)

Mondi köşe takımları fiyatları görselleri 2016 mondi köşe takımları Mondi bueno köşe takımı…

Kuşkusuz yeni sezona çok hızlı giren mobilya markalarımızdan biride Mondi oldu. 2016 Yılında adından çokça söz ettirecek tasarımları ardı ardına vitrine çıkaran Mondi yenihalilar.com’un tabikindende kaçmadı tabiki. Örneğin bu sayfamızda en yeni Mondi köşe takımı modellerinden biri olan Bueno köşe takımını sizler için her zaman ki gibi fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Son zamanların moda desenlerinden çiçek motiflerini ve trend renk tonlarından maviyi bir araya getiren Bueno köşe takımında görsel şıklık ön planda tutulmasına rağmen yatak ve sandık olma özelliği ile de oldukça kullanışlı bir tasarım ortaya çıkmış.

Foto galerimizde görsellerini yakından inceleyebileceğiniz takımın üçlü ve ikili üniteden oluşan modeli 2.530,00 TL fiyatla satışa sunulurken, takıma birde berjer eklenince fiyat 3.200,00 Liraya yükseliyor…

MONDİ 2016 BUENO KÖŞE TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İstikbal Köşe Takımı Modelleri 2016 (Siena) başlıklı makalemizde 2016 köşe takımları, istikbal köşe takımı fiyatları ve istikbal köşe takımı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Banyo Seramik Dekorasyonunda Yeni Moda

Resimli manzaralı banyoo seramik fayans modelleri banyo yer ve duvar karosu modelleri 2016 banyo seramik modelleri görselleri... Banyo dekorasyonunuzda farjk...

Kapat