Mondi Kampanyalı Köşe Takımları ve Fiyatları 2016

Hepimizin hayali oturma odamıza şık ve modern bir köşe takımı almak arkadaşlar, yoksa neden yenihalilar.com’un bu sayfasında olacaksınız ki ?.. Ancak bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen bütçemiz biraz sınırlı ve kampanyaları takip ediyoruz. O halde bizlerde sözü fazla uzatmıyoruz ve bu sayfamızı Mondi 2016 köşe takımı kampanyaları ve fiyatlarına ayırıyoruz.

Efendim Mondi 3 güzel köşe takımında indirime gitmiş. Bu takımlar, çok tutulan Bueno başta olmak üzere, Minas ve Trento köşe takımları. Şimdi bu takımları fiyatları ve görselleri ile birlikte beğenilerinize sunuyoruz. Umarız beğenirsiniz, umarız bu köşe takımlarından biri bütçenize ve zevkinize uygun olur.

İlk takımımız çok ses getiren Bueno, takım normalde 4.220,00 TL fiyatla satışa sunuluyordu ancak şu an ki indirimli fiyatı 3.799,00 TL. Hakikaten dişe dokunur bir indirim. Gelelim diğer indirimli köşe takımımız Minas’a. Efendim zarif çizgileri ile dikkat çeken Minas köşe takımı ise şu sıralar 4.121,00 TL yerine 3.504,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Son köşe takımımız ise Trento. Dar alanda hayat kurtaran zero wall teknolojisi ile zarif göründüğü kadar, ihtiyaçlara da cevap veren bir tasarıma sahip Mondi Trento köşe takımı ise 4.309,00 TL yerine 3.879,00 TL fiyat etiketine sahipken bu şık ve uygun fiyatlı ürünlerin görsellerine isimleri ile birlikte foto galerimizde göz atabilirsiniz…

MONDİ 2016 İNDİRİMLİ KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan İpek Mobilya 2016 Köşe Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 köşe takımı modelleri, en güzel köşe takımları ve ipek köşe takımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Salonlar İçin Şahane Duvar Kağıdı Desenleri

Duvar kağıtlarının yeniden moda olması ile birlikte salon dekorasyonlarının vazgeçilmezi hâline gelen duvar kağıtlarından bu modanın etkisi ile piyasada o...

Kapat