Mondi 2016 Venita Köşe Takımı Fiyat ve Görselleri

Mondi ürün gamına yepyeni koleksiyonlar eklerken, eski koleksiyonlarınada yepyeni ürünler ekliyor. Evet biraz karmaşık bir durum gibi geliyor kulağa ancak anlamayanlar için hemen açıklayalım. Örneğin geçtiğimiz günlerde incelediğimiz Mondi Liza köşe takımı yepyeni bir koleksiyon.

Ancak şimdi inceleyeceğimiz Venita köşe takımı ise, Venita yatak odası ve Venita koltuk takımınında içinde bulunduğu 2015 yılında vitrine çıkan Venita koleksiyonuna yeni eklenen bir ürün. Mondi’nin 2016 yılı köşe takımları arasında yer alıyor ancak koleksiyon geçen yılın koleksiyonu.

Bu açıklamanın ardından gelelim Venita köşe takımına… Uyumlu renkleri ile dikkat çeken takım, modern görüntüsünün yanında, üçlü ve ikili ünitelerinde kullanılan klik klak mekanızması sayesinde kolayca yatak olabildiği için kullanışlıda bir köşe takımı.

Foto galerimizde detaylı olarak inceleyebileceğiniz Venita köşe takımının fiyatlarına gelecek olursak, üçlü ve ikili ünitelerden oluşan takımın şu anki liste fiyatı indirimle birlikte 3.390,00 TL olarak görünüyor. Bu gruba birde berjer eklenince fiyat 4.341,00 liraya yükseliyor.

MONDİ VENİTA KÖŞE TAKIMINA GÖZ ATIN

Bir önceki yazımız olan Mondi'den Pembe Köşe Takımı New Minas 2016 başlıklı makalemizde mondi en yeni köşe takımları 2016, mondi köşe takımı fiyatları 2016 ve mondi new minas köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • mondi venita köşe koltuk takımı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İngiliz Graham&Brown Duvar Kağıdı Desenleri 2016

70 Yıldan uzun bir zamandır duvar kağıdı üreten ve İngiltere hatta Avrupa'nın önde gelen duvar kağıdı markalarından Graham&Brown duvar kağıtlarını...

Kapat