Mondi 2015 Genç Odası Takımları Fiyatları !..

2015 Genç odası takımları Mondi genç odası modelleri fiyatları görselleri en yeni genç odası takımları genç odası markaları…

2015 Yılına birbirinden güzel koleksiyonlar ile sansasyonel bir giriş yapan Mondi ‘nin yeni koleksiyonları arasında yer alan Larissa serisini hatırlarsanız. Bu serinin, salon, yatak ve yemek odası takımlarına göz atmış, country tarzı şıklığına hayran olmuştuk. Mondi bu şık tarzı genç odası takımlarınada taşımaya karar vermiş.

2015 yılı koleksiyonu ve Larissa ürün grubu konsepti olan Larissa genç odası son zamanlarda trend olan country tarzında tasarlanmış. Ayrıca her zevke hitap edecek üç farklı gardırop boy aynalı, cam kapaklı, düz ahşap kapaklı modeller eklenmiş. Larissa genç odası, şıklığının yanında, iç çekmece, elbise askılıkları, raf ve çekmece gibi özellikleri sayesinde fonksiyonelliği ilede dikkat çekiyor. Ürünün başlangıç fiyatı 1.669,00 TL olmakla beraber, bu fiyat sürgü dolaplı seçeneğinde 2.351,00 TL‘sına kadar yükselebiliyor.

2015 MONDİ GENÇ ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ (LARİSSA)

Bir önceki yazımız olan 2015 İkili Genç Odası Takımları Görselleri başlıklı makalemizde çift kişilik çocuk odası takımları, iki kişilik genç odaları ve ikili çocuk odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona’nın En Yeni Köşe Takımı Tina

Bellona 2015 köşe takımları fiyatları görselleri bellona yeni köşe takımları yeni sezon bellona köşe koltuk takımları...  Bellona 2015 yılına birbirinden...

Kapat