Mondi 2015-2016 Yatak Odası Takımları Elegance

2016 Yılına rakiplerine nazaran daha az, ancak daha öz ürünler ile girmeye hazırlanan Mondi yatak odası ürün gamına, tercihini lüks mobilyalardan yana kullanmak isteyen müşterileri için yeni bir koleksiyon ekledi. Bizlerde adı üstünde olan Elegance yatak odası takımını sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte inceledik.

Elegance yatak odası takımını, ünite kapaklarında kullanılan dekoratif süs ve profiller, beyaz taşlı kulplar ve fil dişi rengi, diğer yatak odası takımlarına nazaran farklı kılıyor.

Takım 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı olmak üzere üç farklı seçenek ile satışa sunulurken, Elegance Yatak Odası 5 kapılı takım 4.199,00 TL, 6 kapılı takım 4.569,00 TL, sürgü kapılı Elegance Yatak Odası ise
4.799,00 TL fiyatla satışa sunulurken, ürün görsellerini hemen altta, foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

MONDİ 2016 ELEGANCE YATAK ODASI TAKIMI RESİMLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona En Yeni Yatak Odası Takımları Linda başlıklı makalemizde 2016 yatak odası takımları, bellona en güzel yatak odası takımları ve bellona linda yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Mondi 2015-2016 Yatak Odası Takımları Elegance Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin Halı Adana Satış Noktaları

Pierre Cardin Halı nereden alınır sanat halı adana bayileri Pierre Cardin halı koçtaş Pierre Cardin halı satış adresleri Pierre Cardin...

Kapat