Merinos’tan Yepyeni Bergama Lüks Koleksiyonu

Merinos Halı yeni sezona girmeye hazırlanırken, geçtiğimiz yılın son çeyreğinden itibaren yeni modellerini vitrine çıkarmaya başladı ki bu modeller hakikaten görülmeye değer ürünler arasında yer alıyordu. Yılbaşı itibarı ile Merinos Halı yeni bir koleksiyon çıkarmadı ama tasarımcılarıda boş durmadılar tabii ki ve 2015 yılında incelediğimiz Merinos Halı Bergama koleksiyonunu güncellediler.

Onlar boş durmayınca bizlerde yenihalilar.com ekipleri olarak boş duramadık ve Bergama Lüks olarak müşterilerinin beğenilerine sundukları bu şık ve yeni koleksiyonu sizler için inceledik.

Foto galerimizde Bergama Lüks koleksiyonunu beğeninise sunmadan hemen önce burada göreceğiniz desenlerin damaklarda farklı bir lezzet bıraktığını söylemek isteriz. Dolayısı ile farklı tarzlara sahip halı modellerine sahip olmak isteyen takipçilerimizin görselleri dikkatle değerlendirmelerini öneririz…

MERİNOS HALI 2016 MODELLERİ BERGAMA LÜKS KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan 2015 Yılına Damga Vuran Merinos Halı Desenleri başlıklı makalemizde çiçekli halı modelleri, en güzel halı modelleri ve merinos halı en güzel desenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Merinos’tan Yepyeni Bergama Lüks Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin Halı 2016 Modelleri Alanis Koleksiyonu

Pierre Cardin gibi bir dünya devindende daha az, büyüleyici, göz kamaştırıcı, sihirli, muhteşem bir koleksiyon beklemek, hel hele yeni yılda...

Kapat