Merinos Halı’dan Patchwork Ağırlıklı Harmony Koleksiyonu

Merinos Halı 2016-2017 modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Daha önceki yenihalilar.com sayfalarında Merinos Halı yeni sezon kalitelerinden, salonlar için şahane desenlere sahip olan Urla serisini ve yine ağırlıklı olarak salonlara yönelik klasik-avangard halı desenleri ile göz kamaştıran Resital koleksiyonunu masaya yatırmış ve sizler için detayları ile birlikte incelemiştik. Eğer salonunuz için şık bir halı aramaktaysanız bu iki koleksiyonu mutlaka incelemenizi öneririz.

Bu sayfamızda ise bir başka yeni sezon Merinos Halı koleksiyonu olan Harmony serisini incelemeye alıyor, burada farklı desenleri ve inanılmaz güzel renkleri ile dikkat çeken bu koleksiyonu beğenilerinize sunuyoruz.

Merinos Halı Harmony koleksiyonu yukarıda bahsettiğimiz, Resital ve Urla koleksiyonlarının aksine daha çağdaş desenler ile süslenmiş. O koleksiyonlar genel anlamda pudra renkli halı modellerinden oluşurken, Harmony serisinde canlı ve cıvıl cıvıl renkler göze çarpıyor.

Merinos Halı’nın bu yeni koleksiyonunda dikkat çeken bir başka detay ise markanın bu koleksiyon ile 2010 yılının başlarından itibaren trend haline gelen Patchwork halı modellerini yeniden trend haline getirme çabası, zira 6 farklı kaliteden meydana gelen koleksiyonda 5 desen tamamen Patchwork tarzında tasarlanmış.

Renkli ve Modern Halı Modelleri ile Merinos Halı Harmony Koleksiyonu

Geriye kalan tek desen ise son zamanların en tutulan halı modelleri arasında yer alan çiçekli halılara atıfta bulunuyor. Ancak koleksiyonda ki bu tek çiçekli halı aşağıda da resmini gördüğünüz üzere inanılmaz şık bir tasarıma sahip.

En Yeni Çiçekli Halı Modelleri ile Merinos Halı Harmony Koleksiyonu Desenleri

Koleksiyonun diğer özelliklerine gelecek olursak, efendim Harmony serisi Tozumaz özelliği ile sıfır toz tutma özelliğine sahip. Aynı zamanda antibakteriyel ve antialerjik halılar arasında yer alıyor. Ayrıca koleksiyon antistatik özelliği sayesinde stres alma yetisine sahip ve alev almaz özelliği de mevcut.

Koleksiyon hakkında bu kadar bilgi yeterlidir umarız, dilerseniz şimdi gelin alt tarafta yer alan foto galerimizde Merinos Halı Harmony koleksiyonunun birbirinden farklı renk ve desenlerine hep birlikte göz atalım ne dersiniz ?..

MERİNOS HALI HARMONY KOLEKSİYONU DESENLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Birbirinden Güzel Desenleri ile Merinos Halı Urla Koleksiyonu başlıklı makalemizde halı, merinos ve urla hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • havuc genc odasi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pudra Renkli Halılar Kaşmir Halı Aventis’te

Kaşmir Halı 2016-2017 modelleri geçtiğimiz aylarda sahneye çıktı. Gerçi bu son aylar da halı için yeni sezon olduğundan bir çok...

Kapat