Merinos Halı Modelleri 2016 Narin Koleksiyonu

Merinos Halı 2015-2016 modelleri Merinos halı Narin serisi en yeni Merinos Halı modelleri yeni çıkan halılar…

Vitrinlere yeni çıkan 2016 halı modellerini, motif motif, desen desen, ilmik ilmik incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda ülkemizin en önemli halı markalarından biri olan Merinos Halı yeni sezon koleksiyonlarından Narin serisini masaya yatırıyoruz efendim.

Merinos Halı 2016 modelleri arasında henüz vitrine çıkan bir koleksiyon olan Narin, genel anlamda az ve öz düsturu ile üretilmiş denilebilir. Sadece 6 farklı desenden meydana gelen seride bu koleksşyonların özellikle bir kaçının büyüleyici nitelikte olduğunu söylemek herhalde yanlış olmaz. Foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz Narin koleksiyonuna ilerleyen günlerde yeni desenlerinde eklenebileceğiniz tahmin ediyoruz…

MERİNOS HALI 2016 MODELLERİ GÖRSELLERİ (NARİN)

Merinos Halı Diğer Modellerine Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ !..

Bir önceki yazımız olan Merinos Salon Halısı Modelleri 2015 (Deluxe) başlıklı makalemizde 2015 halı modelleri, merinos halı 2015 modelleri ve merinos halı deluxe hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Merinos Halı Modelleri 2016 Narin Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emre dedi ki:

    Binlerce farklı model halıyı http://www.11pazar.com ‘da bulabilirsiniz. Merinos halı ve birçok halı markasının yeni koleksiyonlarını en uygun fiyatla satıyor. Sağladığı ödeme kolaylıklarıyla alışverişi keyifli hale getiriyor.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İmparator Halı 2016 Modelleri Yeni Klasik Serisi

2016 Halı modelleri markaları İmparator Halı 2015-2016 koleksiyonları en yeni halı desenleri yeni çıkan halılar...  2015-2016 Sezonuna en hızlı giren...

Kapat