Merinos Halı 2017 Modellerinden Efsun Koleksiyonu

Yeni Halıları İnceliyoruz

Merinos Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 – En yeni halıları sizler için incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar, zira her ne kadar hava sıcaklıkları ve nem oranları mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğinden, kimsenin halı aklına gelmese de halı markaları ve halı üreticileri koleksiyonları kış aylarına çoktaaaan hazırlamaya başladı bile. Dolayısı ile bizlerde boş durmuyor ve yaz aylarında düğün yapacak, kış aylarında ise daha sıcak desenler ve renklere sahip halılarla halı dekorasyonlarını yenilemek isteyen okurlarımız için bu yeni halıları detaylı olarak inceliyoruz.

Merinos Halı Yeni Modelleri

Bu sayfamızda bir halı cenneti olan ülkemizin en önemli halı üreticilerinden Merinos Halı‘nın vitrinlerine yeni çıkan Efsun serisini mercek altına alıyoruz. Yakın zaman önce pudra rengi halı modelleri ve büyüleyici desen ve renkleri ile ön plana çıkan Efes koleksiyonunu beğenilerinize sunduğumuz Merinos Halı’nın bu yeni koleksiyonunu sizlerle paylaşıyoruz.

Merinos Halı Efsun Koleksiyonu

Yeni sezona yeni ve çok farklı koleksiyonlar ile merhaba diyen Merinos Halı’nın Efsun koleksiyonunda da harikalar yarattığını görüyoruz. Genel olarak klasik desenlerin ağırlıkta olduğu Efsun koleksiyonunda Potansiyel Merinos Halı müşterilerine toplam 6 farklı renk ve desen seçeneği sunuluyor. Bu desenlerden 5 klasik avangart tarzlarda iken, aşağıda resmini gördüğünüz bir kalite ise modern mekanlar için tasarlanmış.

Salonlar İçin Şahane Halılar Efsun’da

Dolayısı ile bu koleksiyonun genel anlamda salonlara hitab ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Saçaklı olarak dizayn edilen Efsun koleksiyonu özellikle avangart tarzlar için oldukça ideal bir seçim olarak görünürken, country tarzından hoşlanan ve evlerini, odalarını bu tarza göre dekore eden okurlarımız için de harika bir alternatif olacağını düşünüyoruz. Koleksiyon için Merinos Halı tasarımcıları tarafından belirlenen renk kombinasyonları da tek kelime ile harika, zira Efsun serisinde son dönemin trend halı renklerinden, Krem – Pembe, Krem – Bej ve Pembe – Mürdüm renk kombinasyonları bu desenlere çok yakışmış.

Merinos Halı Efsun Serisine Göz Atın !..

Umarız Efsun koleksiyonu hakkında bu kadar bilgi yeterlidir. Muhtemelen bir çoğunuz bu yepyeni halıların fiyatlarını da merak ediyorsunuzdur. Endişelenmeyin sözü daha fazla uzatmıyor ve koleksiyonun diğer desen ve renklerini, ebat ve fiyat bilgileri ile bir araya getirdiğimiz alt tarafta yer alan foto galerimizle sizleri baş başa bırakıyoruz.

MERİNOS HALI EFSUN KOLEKSİYONU DESENLERİ FİYATLARI

Bir önceki yazımız olan Merinos En Yeni Halı Modellerinden Efes Koleksiyonu başlıklı makalemizde efes ve merinos halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Karmen Halı’dan Sıradışı Coloseum Serisi

Yenihalilar.com Yepyeni Halıları İnceliyor 2017 Karmen Halı Modelleri ve Fiyatları - Bir halı cenneti olan ülkemizde bir çok halı markası...

Kapat