Merinos Halı 2016 Modelleri Aktüel Koleksiyonu

2016 Halı modelleri desenleri fiyatları görselleri, kısacası yeni halılar adına aradığınız her şey yenihalılar.com sayfalarında sizler için yer almaya son sürat devam ederken bu sayfamızı Merinos 2016 halı modelleri arasında yer alan Aktüel koleksiyonuna ayırıyoruz arkadaşlar.

Dumanı üzerinde tüten Aktüel serisi Merinos’un diğer koleksiyonlarına nazaran biraz sönük kalıyor açıkçası. Sadece 6 renk seçeneği ile vitrine çıkan takımın desen sayısı ise 3, yâni Merinos üç deseni iki ayrı renk kullanarak koleksiyonu altı seçenek ile sınırlamış. Bu desen ve renklere şöyle bir göz atacak olursak sadece salon halıları ile sınırlı desenlere sahip olduklarını görebiliriz.

Dolayısı ile salonunuz için şık bir halı aramaktaysanız ve son moda bir halıya ihtiyacınız varsa foto galerimize göz atıp Merinos Halı Aktüel koleksiyonunu incelemnizi öneririz..

MERİNOS 2016 HALI MODELLERİ AKTÜEL KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Merinos Halı'dan Çok Değişik İlyada Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016 halı desenleri, 2016 halı modelleri ve en güzel salon halıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı 2016 Modelleri Ece Koleksiyonu

En yeni halı modelleri, 2016 halı desenleri markaları ile birlikte yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ederken bu defa Padişah Halı'nın...

Kapat