Merinos Halı 2014 modelleri (Yankı)

yeni halı modelleri Merinos halı fiyatları resimleri 2014 halı modelleri modern halılar… 

2014 yılına yavaş yavaş yaklaşırken, Merinos Halı zaten çok geniş olan ürün gamına yepyeyeni koleksiyonlar eklemeyi sürdürüyor. Dha önceki sayfalarımızda bu yeni koleksiyonlardan Kokteyl serisine göz atmış, fiyatları ile incelemiştik hatırlarsanız, klasik desenlerin hakim olduğu bir koleksiyondu. Bu sayfamızda Merinos modern halı modellerine yeni eklediği bir seri olan Yankı koleksiyonunu inceliyoruz.

Açık renklerde oluşan Yankı koleksiyonunda hakikaten çok hoş modern motifler kullanılmış. Özellikle modern tarzda dekore edilmiş salon ve yaşam alanları için oldukça ideal bir seçim olabilir.

YANKI Koleksiyonu Ebat ve Fiyat Listesi

merinos halı fiyatları yankı

Bir önceki yazımız olan Reform'un Smyrna serisini gördünüz mü ? başlıklı makalemizde evim şahane ve reform halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

lalee halı atlas serisi,lale hali 2014,modern hali modelleri 2014,merinos halı modelleri 2014,merinos halı fiyatları,merinos hali 2014,merinos halıları 2014,2014 merinos halı modelleri,lale hali ve fiyatlari,merinos yankı,

BENZER KONULAR:

Angora Halı modelleri 2013 (Ege)
Belleza Halı Lizbon koleksiyonu
Merinos'tan muhteşem bir koleksiyon
2014 Kaşmir halı modelleri (Aşk)
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :


Önceki yazıyı okuyun:
smyrna serisi reform halı
Reform’un Smyrna serisini gördünüz mü ?

2014 halı modelleri, Reform halı modelleri Evim Şahane Reform halı yeni halı markaları, modern halı modelleri resimleri çeşitleri... Evim Şahane...

Kapat