Merinos En Yeni Halı Modellerinden Efes Koleksiyonu

Merinos Halı 2017 modellerini incelemeye devam ediyoruz. Markanın kısa bir önce güncellediği ve yeni halı modellerini müşterilerinin beğenilerine sunduğu ürün gamında yer alan halıları sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayfamızda bu yeni Merinos Halı modellerinden, modern ve avangard desenlerin son derece şık renkler ile harmanlandığı koleksiyonlardan biri olan Merinos Halı Efes serisini inceliyoruz.

Hatırlarsanız daha önce Merinos Halı’nın 2017 koleksiyonlarından Harmony, Resital ve Urla koleksiyonlarını yenihalilar.com sayfalarında incelemiş, bu halıların desenlerini, detaylı bilgilerini beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Eğer bu halıları da görmek isterseniz, sitemizin Halı Markaları kategorisinin altında bulunan Merinos kategorisinden göz atabilirsiniz.

Ancak bu sayfamızda başta da belirttiğimiz gibi modern ve klasik desenlerin harmanlandığı karma bir koleksiyon olarak dikkat çeken Merinos Halı Efes koleksiyonunu masaya yatırıyoruz. Soğuk kış havalarının birdenbire bastırması ile hem görünüm hem kalite anlamında sımsıcak halılar arıyorsanız burada ki halıları da mutlaka görmenizi öneririz…

Yeni Moda Salon Halıları ile Merinos Halı Efes Koleksiyonu

16 Farklı renk ve desen kalitesi ile vitrine çıkan Merinos Halı Efes koleksiyonu markanın 2017 yılı koleksiyonları arasında en çok dikkat çeken serilerden biri olarak karşımıza çıkıyor, zira koleksiyon farklı renk ve desen seçenekleri ile, hem modern tarzlardan, hem de klasik avangard motiflerden hoşlanan potansiyel alıcılara hitabediyor.

Lüks Salon Halı Renkleri ve Desenleri ile Merinos Yeni Halı Modellerinden Efes

Koleksiyon içerisinde ki bir kaç seri ise gerçekten çok dikkat çekici. Gerek renkleri, gerekse motifleri ile diğerlerinden hemen ayrılan bu seriler özellikle salon için halı modelleri aramakta olanlar için hem şık, hem de ideal bir alternatif oluşturuyorlar. Üst tarafta resmini gördüğünüz koleksiyonun EF013 067 kodu ile satışa sunulan modeli ise bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri.

Merinos Halı Efes Serisi ve Pudra Renkli Salon Halı Modelleri

Merinos Halı Efes koleksiyonunda bayılacağınız daha bir çok renk ve desen alternatifi var. Hemen aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için bu muhteşem koleksiyonun şahane desenlerini bir araya getirdik. Bu galeride salonlarınız ve oturma odalarınız için aradığınız tarzlarda, hayalini kurduğunuz motif ve renk tonlarında halıları kolayca bulabilir, Efes koleksiyonu hakkında da daha detaylı bilgi edinebilirsiniz…

MERİNOS HALI EFES KOLEKSİYONU DESENLERİNE GÖZ ATIN !..

Bir önceki yazımız olan Merinos Halı'dan Patchwork Ağırlıklı Harmony Koleksiyonu başlıklı makalemizde harmony ve merinos halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kaşmir’den Rengarenk ve Modern Halılar Armina

Kaşmir Halı 2017 modelleri ve fiyatları, birbirinden güzel renk ve desenleri ile yenihalilar.com sayfalarına konuk olmaya devam ediyor. Bu defa yeni...

Kapat