Kilim’den Muhteşem Bir Yatak Odası (Hanzade)

Kilim Mobilya yatak odası takımları fiyatları görselleri yeni sezon yatak odası modelleri son moda yatak odası takımları beyaz yatak odası modelleri…

Yatak odası bakınma modunda olan yenihalılar.com takipçileri için süpeeer olarak nitelendirebileceğimiz bir ürün buldum arkadaşlar. Özellikle klasikle modernin bir potada ve tabii ki şıkça eritildiği mobilyalardan hoşlanıyorsanız bu yatak odası takımına bayılacağınızı garanti ediyorum.

Efendim ürünümüzün Kilim Mobilya‘nın üst segmentte yer alan yatak odası takımlarından henüz vitrine çıkan bir ürün olan Hanzade yatak odası takımı. Adındanda çağrışım yapacaktır, takım gerçekten lüks öğeleri içerisinde barındırıyor. Kapitone ve oyma mobilya işçiliği süper. Ayrıca gardrop içerisinde askılık kısmında yer alan led aydınlatma ise gerçekten zekice yerleştirilmiş.

Hanzade yatak odası’nın 5890.00 TL olan fiyatı bazılarınıza biraz abartılı gelebilir, ancak foto galerimizde görsellerini sunduğumuz ürünün fiyatının kalitesi ile doğru orantılı olduğunu düşünüyorum.

2015 KİLİM YATAK ODASI TAKIMLARI GÖRSELLERİ (HANZADE)

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2014 Sürgülü Gardrop Modelleri Fiyatları başlıklı makalemizde koçtaş gardrop fiyatları, koçtaş mobilya modelleri ve sürgülü gardrop markaları modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Kilim’den Muhteşem Bir Yatak Odası (Hanzade) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Çiçekli Berjerli Koltuk Takımı (Glory)

2015 Koltuk takımı modelleri İstikbal yeni oturma grupları fiyatları görselleri country tarzı koltuk takımları berjerli oturma grupları çiçekli koltuk takımları...

Kapat