Kilim Mobilya Yeni Çıkan Köşe Takımları Kapadokya

Siz değerli takipçilerimizin güzel evlerine yakışacak yepyeni köşe takımı modellerine göz atmaya devamn ediyoruz efendim. Bu sayfamızda yeni sezona birbirinden çekici ürünler, tasarımlar ile merhaba diyen Kilim Mobilya’nın köşe takımı ürüngamına henüz eklediği Kapadokya köşe takımını sizler için fiyatları ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Kapadokya köşe takımı kırmızı gibi çarpıcı rengi ile dikkat çekerken, odanızın şekline uygun olarak sunulan sağ veya sol köşe modülü büyük bir kullanım kolaylığıda sağlıyor. Malum bu tarz modüllere sahip olmayan köşe takımları düşünülmeden alınıp eve getirildiği zaman büyük bir hayal kırıklığı yaratıyor, zira duvara gelmesi gereken köşe takımı bir anda salonunun ortasında kalabiliyor.

Dolayısı ile bir köşe takımı alırken bu tüyoyuda göz önüze almanızı tavsiye ederiz. Yüksek ayak uygulaması, yatak olabilme fonksiyonu ve geniş depolama alanları sunan bazalı yapısı ile Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Kapadokya köşe takımının şu an itibarı ile fiyatı ise 4.199,00 TL olarak görünüyor…

KİLİM MOBİLYA KAPADOKYA KÖŞE TAKIMI 2016

Bir önceki yazımız olan Bellona Köşe Takımı Modelleri 2016 Elantra başlıklı makalemizde bellona köşe takımı elantra, bellona köşe takımı fiyatları ve bellona köşe takımı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Atlas Halı Modelleri 2016 Zümrüt Serisi

Atlas halı en yeni modelleri görselleri yeni halı koleksiyonları atlas halı zümrüt koleksiyonu 2016 halı modelleri... Modern halı markaları arasında...

Kapat