Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları 2015 (Foça)

Kilim Mobilya 2015 yatak odası takımları fiyatları görselleri kilim mobilya yeni sezon yatak odası modelleri resimleri…

İtiraf etmeliyiz ki yeni sezona birbirinden güzel yeni modeller ile giren ve bu yeni modellere yenilerini eklemeye devam eden Kilim Mobilya’nın hızına yetişmekte güçlük çekiyoruz. Hem oturma grubu, hem de yatak odası takımlarına yenilerini eklyen Kilim Mobilya’nın bu durmuna verebileceğimiz en bariz örnek ise Foça koleksiyonu olsa gerek, zira kısa bir zaman önce koleksiyona eklenen Foça koltuk takımını mercek altına almış, fiyat ve görselleri ile birlikte sizler için incelemiştik. Bu sayfamızda ise koleksiyonun diğer bir parçası olan Foça yatak odası takımını yine fiyat ve görselleri ile birlikte sizler için inceliyoruz.

Foça yatak odası takımında ilk göz çarpan ise karyola başlığının şık tasarımı. Ayrıca Kilim bu yıl bir kaç yatak odası takımının gardrop kapağında led ışık uygulamasını deniyor ki bu uygulama Foça serisinde çok şık durmuş. Kapak kulplarında ise hafif country esintileri mevcut.

Beyaz ve farklı tasarımlara sahip yatak odası takımlarından hoşlananlara hitap eden Foça yatak odası takımı, iki kapılı sürgülü dolap, sifonyer, ayna, 2 komodin ve başlıktan oluşurken ürünün fiyatı ise 4.990,00 TL.

KİLİM MOBİLYA FOÇA YATAK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya 2015 Yatak Odası Takımları (Ayder) başlıklı makalemizde 2015 yatak odası modelleri görselleri, kilim mobilya 2015 yatak odası takımları ve kilim mobilya ayder yatak odası 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin Halı En Yeni Modelleri (Arcadia)

Pierre Cardin Halı 2015 modelleri fiyatları görselleri en yeni halı modelleri desenleri 2015 halı modelleri resimleri... Uzunca bir süredir haber...

Kapat