Kilim Mobilya Seyhan Yatak Odası Takımı 2016

2016 Yatak odası takımları sizler için yenihalilar.com sayfalarında her zaman olduğu gibi marka marka, model model yer almaya devam ederken, geçtiğimiz 2015 yılının son çeyreğinde vitrine çıkardığı yatak odası takımları dikkat çeken Kilim Mobilya konuk oluyor bu sayfamıza. Sizler için Kilim Mobilya’nın en yeni yatak odası takımlarından Kilim Mobilya Seyhan yatak odası takımını fiyatları ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Yakın zaman önce incelediğimiz Kilim Mobilya Seyhan koltuk takımını hatırlarsınız, oldukça şık ve görülmeye değer bir takımdı, eğer görmediyseniz mutlaka göz atmanızı öneririz. Kilim Mobilya işte o Seyhan koleksiyonuna yepyeni bir yatak odası ekledi.

Beyaz rengin asaleti ile harmanlanan ceviz tonlamaları ile sunulan Seyhan yatak odası takımının foto galerimizdeki görsellerine geçmeden hemen önce fiyatlarına göz atacak olursak, 2 kapılı sürgülü dolap, şifonyer, ayna, 2 adet komodin ve başlıktan oluşan Seyhan yatak odası takımının 3.990,00 TL olduğunu söyleyebiliriz.

KİLİM MOBİLYA SEYHAN YATAK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona 2016 Yatak Odası Kampanyaları ve Fiyatları başlıklı makalemizde indirimli yatak odası modelleri 2016, kampanyalı yatak odası takımları bellona ve uygun fiyatlı yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çini ve Seramik Desenli Halıları Gördünüz Mü ?

Halı dekorasyonunda farklı tasarımları, ilginç desenleri kullanmak isteyen yenihalılar.com takipçileri için farklı halı tasarımlarına göz atmaya devam ediyoruz. Değişik halı...

Kapat