Kilim Mobilya Koltuk Takımları 2016 (Fethiye)

Yeni sezon mobilya modellerine yepyenileri eklenince bizler sizler için tüm bu tasarımları incelemeye gayret ediyoruz. Maaşallah mobilya üreticilerimizin ürün gamında da bu yıl bir bereket bir bereket, bazen yetişmekte zorluk çekiyoruz.

Mesela Kilim Mobilya’yı ele alalım. Marka hemen tüm ürün gamına yepyeni birkaç koleksiyon ekledi ve eklemeyede devam ediyor. Son olarak koltuk takımı ürün grubuna şimdi inceleyeceğimiz Fethiye koltuk takımını eklediki, hatırlarsanız daha kısa bir zaman önce şıklığı ile göz kamaştıran Kilim Mobilya Ayder koltuk takımına göz atmıştık.

Bu sayfamızda ise Fethiye koltuk takımının birbirinden güzel görsellerini beğeninize sunuyoruz. Bu arada bu sade ve şık takım hoşunuza gidecek olursa fiyatının 4.790,00 TL olduğunuda hemen belirtelim…

KİLİM MOBİLYA KOLTUK TAKIMI MODELLERİ 2016 (FETHİYE)

Bir önceki yazımız olan Kilim Mobilya 2016 Side Koltuk Takımı başlıklı makalemizde en yeni kilim mobilya koltuk takımları, kilim mobilya koltuk takımı fiyatları ve kilim mobilya koltuk takımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • ipek mobilya2016koltuk renkleri

Etiketler:

Kilim Mobilya Koltuk Takımları 2016 (Fethiye) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos Halı Modelleri 2016 Narin Koleksiyonu

Merinos Halı 2015-2016 modelleri Merinos halı Narin serisi en yeni Merinos Halı modelleri yeni çıkan halılar... Vitrinlere yeni çıkan 2016...

Kapat