Kilim Mobilya Koltuk Takımları 2015 (Ayder)

2015 Yılına özellikle oturma grubu ürün gamında oldukça hızlı bir giriş yapan Kilim Mobilya’nın en yeni koltuk takımlarını yenihalilar.com sayfalarında bir bir incelemeye devam eiyoruz arkdaşlar. Bu sayfamızda 2015 Kilim Mobilya koltuk takımlarından Ayder koleksiyonunu fiyat ve görselleri ile birlikte sizler için inceliyoruz.

Ayder koltuk takımında ilk dikkat çeken, takımın lila, yeşil ve gül kurusu tonlarındaki soft renkleri. Ardından son dönemin modalarından çiçekli berjerlerde gözden kaçmıyor. Takımın üçlü, ikili ve iki berjerden meydana gelen seçeneği 4.349,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. İki üçlü, ikide berjerden oluşan delüks modeli ise üzerinde 4.690,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Foto galerimizde görsellerini sunduğumuz Kilim Mobilya Ayder koltuk takımına, salonunuz için herhangi bir oturma grubu almadan mutlaka göz atmanızı öneriyoruz…

2015 KİLİM MOBİLYA KOLTUK TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ (AYDER)

Bir önceki yazımız olan Bellona 2015 Koltuk Takımları (Vella) başlıklı makalemizde bellona 2015 koltuk takımları, bellona koltuk takımı fiyatları ve bellona oturma grupları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Kilim Mobilya Koltuk Takımları 2015 (Ayder) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sürgülü Gardrop Modelleri Fiyatları (Tekzen)

Tekzen gardrop modelleri fiyaları görselleri sürgülü dolap modelleri yatak odası için dolap çeşitleri çizimleri resimleri... Yatak odası dekorasyonuna etkisi tartışılmayan...

Kapat