Kilim Mobilya 2016 Koltuk Takımları ve Fiyatları (Seyhan)

Kilim Mobilya yeni yılın ilk günlerinde de çalışmaya devam ediyor, yepyeni koltuk takımlarını vitrine çıkarmayı sürdürüyor. İtiraf etmeliyiz ki yenihalilar.com olarak bu baş döndüren bu hıza bazen yetişemiyoruz. Daha bir kaç gün önce Kilim Mobilya Fethiye koltuk takımına göz atmış, fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelemiştik. Bu sayfamızın konuğu ise yine Kilim Mobilya 2016 koltuk takımları arasında yer alan ve adeta dumanı üzerinde tüten Seyhan koltuk takımı oluyor.

Seyhan koltuk takımı iki farklı renk tonu, tek norm ile satışa sunuluyor. İlk versiyonda kırmızı ve mavi kombinasyonu var. Gerçekten çok yakışmış. İkinci versiyon ise pudra rengi tatlı bir yavru ağzı, pembe ve berjerde beyaz üçlemesi ile karşımıza çıkıyor.

Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz Seyhan koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak, ürünün başlangıç fiyatının şu an itibarı ile 4.490,00 TL olduğunu söyleyebiliriz…

KİLİM MOBİLYA 2016 SEYHAN KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Bellona'nın Son Koltuk Takımı Nevada'yı Gördünüz Mü ?.. başlıklı makalemizde bellona koltuk takımı fiyatları, bellona koltuk takımları 2016 ve berjerli çiçekli koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Kilim Mobilya 2016 Koltuk Takımları ve Fiyatları (Seyhan) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Geçtiğimiz Yılın En Güzel Halı Desenleri

Geçtiğimiz 2015 yılında yenihalılar.com olarak yine halı tercihinizi belirlemeye çalıştık. Tüm halı üreticilerinin, tüm halı markalarının en yeni koleksiyonlarını sizlere...

Kapat