Kilim Mobilya 2015 Yatak Odası Takımları (Ayder)

2015 Yılına birbirinden şahane ürünler ile giren Kilim Mobilya özellikle şık ve farklı tasarımlara sahip yatak odası takımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken, bu sayfamızda Kilim Mobilya’nın en yeni ve hakikaten en güzel yatak odası takımlarından biri olan Ayder yatak odası takımını fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Ayder yatak odası takımı iki farklı versiyon ile daha doğrusu, beyaz ve beyaz ceviz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Avangard bir tarz sahip olan yatak odası takımında Osmanlı tarzı desenler göze çarpıyor. Ayrıca çok parçalı şifoniyer aynasıda gerçekten zekice bir tasarım.

Görsellerini foto galerimizde inceleyebileceğiniz ürünün başlangıç fiyatı 6 kapılı gardrop seçeneği ile 4.790 TL. Bu rakam sürgü kapaklı gardrobu seçtiğinizde ise şu an itibarı ile 4.790 TL‘sına ulaşıyor…

KİLİM MOBİLYA 2015 YATAK ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ (AYDER)

Bir önceki yazımız olan Bellona 2015 Yatak Odası Takımları (Belissa) başlıklı makalemizde 2015 yatak odası modelleri görselleri, bellona belissa yatak odası takımı ve bellona yatak odası fiyatları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 Oturma Odası Dekorasyon Trendleri

Ev dekorasyon önerileri oturma odası dekorasyon fikirleri resimleri görselleri yaşam alanı dekorasyonu resimli... Oturma odası günlük yaşamımızda kullandığımız, modern dillerde...

Kapat