Kilim desenli patchwork halılar (Apex)

Patchwork halı modelleri fiyatları resimleri Apex halı modelleri kilim halı çeşitleri dekoratif halılar en güzel halı modelleri…

Otantik halı denince akla gelen ilk markalardan olan Apex‘in gözümde farklı bir değeri var. Marka kesinlikle taklit olayına girmiyor, bilakis orjinal ve özgün tasarımlar üzerinde yoğunlaşıyor ki şimdi inceleyeceğimiz Kilim Patchwork koleksiyonunu bu duruma sağlam bir örnek olarak verebiliriz.

Kilim desenlerinden dolayı bu halıların özellikle şark köşesi gibi alanlarda muhteşem duracağını düşünüyorum. Ayrıca patchwork bir koleksiyon oluşu nedeni ile modern yaşam alanlarında da tercih edilebilir.

Ürün fiyatları sanki biraz abartı gibi geldi bana, zira Kilim Patchwork koleksiyonunun tavsiye edilen satış fiyatı, 120×180 ebatları için 820,00 TL, 160×230 ebatları için ise 1.390,00 TL olarak görünüyor.

 

Bir önceki yazımız olan Patchwork desenli dekoratif halılar (Apex) başlıklı makalemizde apex halı ve patchwork halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Deco Salon halısı modelleri (Tabriz)

Deco Halı modelleri fiyatları resimleri salon halısı çeşitleri klasik avangard salon halıları en güzel salon halıları... 

Kapat