Kaşmir’den yepyeni Terracota koleksiyonu

Kaşmir halı yeni modelleri yeni sezon modern halılar 2014 halı modelleri kaşmir halı fiyatları resimleri…

Son dönemde hem klasik, hem de modern anlamda hakikaten muhteşem halılara rastlıyoruz. Hemen hemen her marka insanların, halıyı bir ısı yalıtım aracından ziyade bir dekorasyon ürünü olarak görmeye başlaması ile dekoratif desenlere daha çok önem vermeye başladı. Bu durum da doğal olarak daha çok, daha güzel halıların doğmasına neden oldu. Halı tasarımcıları artık doğadaki, etraflarındaki her materyalı halıya desen olarak aktarmaya başladılar, güller, çiçekler, çakıl taşları, eyfel kulesi, İstanbul vesaire vesaire.

Modern desenlere oldum olası farklı bir açıdan Kaşmir Halı ‘yıda bu markalar arasına koyabiliriz. Özellikle de son olarak 2014 koleksiyonlarına eklediği Terracota koleksiyonu ile. Öyle modern desenler var ki anlatamam. Hele renk tonları gerçekten çok güzel. Pastel renklere, uçuk renklere ağırlık verilmiş ve ortaya gerçekten güzel bir koleksiyon çıkmış… Fiyatları, ebatları ve görselleri ile birlikte sizler için inceledik.

Terracota Koleksiyonu Fiyat Ebat ve Taksit Listesi

kaşmir halı fiyatları terracota

Bir önceki yazımız olan Kaşmir Halı 2014 modelleri (Esperanza) başlıklı makalemizde kaşmir halı fiyatları, salon halısı modelleri 2014 ve yeni halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos Halı 2014 modelleri (Yankı)

yeni halı modelleri Merinos halı fiyatları resimleri 2014 halı modelleri modern halılar...  2014 yılına yavaş yavaş yaklaşırken, Merinos Halı zaten...

Kapat