Kaşmir Halı 2017 Premium Serisinden Gala Koleksiyonu

Kaşmir Halı 2017 Modelleri ve Fiyatları Gala

2017 Halı modellerini, markaların vitrinlerine yeni çıkardıkları koleksiyon ve kaliteleri incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda Kaşmir Halı’ya uğruyor ve markanın yakın zamanda dillere destan olacağını düşündüğümüz Premium Serisini incelemeye başlıyoruz. Hanzade, Elegant, Hazine ve Gala koleksiyonlarından meydana gelen Premium Serisinden Gala koleksiyonunu masaya yatırıyoruz.

Kaşmir Halı Yeni Sezon Modellerinden Premium

Yeni sezona bomba gibi koleksiyonlar ile giriş yapan Kaşmir Halı 2017 yılı koleksiyonlarında oldukça farklı ve yeni şeyler denemiş ve gördüğümüz kadarı ile bu denemeler de son derece de başarılı olmuş. Bu duruma yakın zaman önce incelediğimiz Süpermatizmden ilham  alınarak tasarlanan ve kesinlikle hiç bir yerde benzerini göremeyeceğiniz bir koleksiyon olan Armina koleksiyonunu en güzel örnek  olarak gösterebiliriz.

Bunun yanında Kaşmir Halı’nın 2017 kalitelerinden, Premium serisi dışında kalan, İhtişam, Belize, Mercan ve Muhteşem koleksiyonları da görülmesi gereken halılar arasında yer alıyorlar.

Modalen İplikle Dokunan Halılar

Yukarı da kısaca bahsettiğimiz gibi Kaşmir Halı bu yıl farklı teknikler, farklı üretim yöntemleri izlemiş ve genel olarak kalitelerinde Gala serisinde de olduğu gibi Modalen iplik kullanmış. Bunun sebebi modalen ipliğin halıyı hem görünüm açısından hem de kullanım açısından üst seviyelere taşımasından kaynaklanıyor.

Esnek, Güçlü ve Estetik Modalen İplik

Son derece parlak ve yumuşak olmasına rağmen yıpranmaya karşı dayanıklı ve esnek bir iplik türü olan modalen leke ve kirleri gizliyor, hanımların çok şikayetçi olduğu hav tozunu çıkarmıyor. Üstelik son derece göz alıcı renklere sahip bu iplik türü görünümünü yıllarca koruyor.

Bu pek maharetli iplikle dokunan Premium serisinden Gala koleksiyonunun büyüleyici görsellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde sizler için bir araya getirdik. Foto galerimiz içerisinde hem Gala koleksiyonun desen ve renk seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir, hem de bu desenler eşliğinde sunduğumuz fiyat bilgileri sayesinde gala koleksiyonu fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

KAŞMİR HALI YENİ MODELLERİ ve FİYATLARI (GALA KOLEKSİYONU)

Foto galerimiz içerisinde verilen fiyat bilgileri zaman içerisinde kampanya ve indirimlere bağlı olarak farklılık gösterebileceğinden Kaşmir Halı Premium serisi Gala koleksiyonuna ait güncel fiyatlara ve bu koleksiyonda ki daha fazla desene göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan Kaşmir'den Rengarenk ve Modern Halılar Armina başlıklı makalemizde armina, kaşmir halı ve renkli halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • kaşmir gala serisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2017 Oval ve Daire Halı Modelleri ile Dilek Halı

Dilek Halı Oval ve Yuvarlak Halı Modelleri 2017 - Son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan, oval ve daire halılar, halı dekorasyon...

Kapat