Karmen Halı’dan Yepyeni İnova Serisi

Havalar ısınmaya başladı. Halıları yavaş yavaş kaldırıyor güney illerimizdeki takipçilerimiz. Yıkanacak temizlenecek, sarılıp kılıflarına konulduktan sonra tavan arasına, kilerlere falan kaldırılacak, seneye yeniden tertemiz kullanılmak adına.

Bir de seneye yeniden aynı halıları kullanmak istemeyen, yıllardır kullandığı halıları artık tarihin karanlık sayfalarına göndermek isteyenler var ki işte bu sayfamızda, halı dekorasyonunu yeniden gözden geçirmekte olan o yenihalilar.com takipçileri için yepyeni halı koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda yakın zaman önce Saten ve Eskiz koleksiyonunu incelediğimiz  Karmen Halı 2016 koleksiyonlarından İnova serisini fiyatları ve görselleri ile birlikte masya yatırıyoruz.

Pastel lila ve pastel mavi tonlarına sahip İnova koleksiyonu, klasik motiflerle süslenerek vitrine çıkıyor. Dolayısı ile avangard tarzlarda dekore edilmiş salonlar için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Foto galerimizde desenlerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz Karmen Halı İnova serisinin fiyatlarına gelecek olursak, 195X290 ebatlarındaki 5,66 metrekare en büyük İnova halı üzerinde 1.251,00 TL fiyat etiketi taşıyor.  156X230 ebatlarındaki 3,56 metrekare ebatındaki İnova halının fiyatı ise 792,00 TL olarak görünüyor…

KARMEN HALI İNOVA SERİSİ DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Karmen Halı 2016 Modelleri Saten Koleksiyonu başlıklı makalemizde karmen halı modelleri 2016, karmen halı yeni modelleri ve son moda halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mondi 2016 Venita Köşe Takımı Fiyat ve Görselleri

Mondi ürün gamına yepyeni koleksiyonlar eklerken, eski koleksiyonlarınada yepyeni ürünler ekliyor. Evet biraz karmaşık bir durum gibi geliyor kulağa ancak...

Kapat